Sana Timma atklāj, ka skaistumkopšanas nolūkos divas reizes gadā veic asins plazmas injekcijas

13 komentāri
Sana Timma atklāj, ka skaistumkopšanas nolūkos divas reizes gadā veic asins plazmas injekcijas
INSTAGRAM

”Influencere”, dēla māmiņa Sanna Timma jau divus gadus nopietni pievērsusies skaistumkopšanai, rūpējoties par ādas tvirtumu un poru samazināšanos. Pilnas slodzes māmiņa pastāsta par savu iemīļoto procedūru, kura tautā tiek dēvēta par ”Drakulas injekcijām”.

Četras reizes gadā Sana veic kādu no nopietnajām skaistumkopšanas procedūrām. Divas reizes tiek veikts plazmoliftings un divas reizes kāda no “lāzerprocedūrām”.

”Es neesmu māte dzemdētāja.” Sana Timma par to, kāpēc neiesaistās nopietnās attiecībās

”Vīrieši, nebūs citur ”zāle zaļāka”!” Sana Timma sašutusi par precētu kungu vēstulēm

“Drakulas injekcijas” pilnas slodzes māmiņai izmaksā 160-410 eiro par vienu reizi.

”Influencere” atklāj, ka procedūras sākumā tiek no vēnas ņemtas asinis, ko vēlāk pārstrādā centrifūgai līdzīgā aparātā un tad asins plazmu pa milimetram ievada sejas ādā.

Procedūra nav sāpīga, tikai nepatīkama, un tās princips slēpjas mūsu pašu unikālajā asins sastāvā, kas satur augšanas faktorus, vitamīnus, aminoskābes, olbaltumvielas, kas, ievadot ādā, stimulē kalogēna rašanos un krunciņu pazušanu.

Sana sāka veikt procedūru 28 gadu vecumā – uzreiz pēc šķiršanās, kad pāris mēnešu laikā zaudēja 14 kilogramus un sejas āda kļuva ”nošļukusi”.

”Runājot par sejas kopšanu, lielākais darbiņš tiek paveikts mājās ar pareizu sejas ādas kopšanu. No 28 gadiem pievēršu lielāku uzmanību ādai, jo vecums nenāk viens. Pie kosmetologa dodos reti, var gadīties neaiziet veselus divus mēnešus,” sociālajā tīklā ”Instagram” atklāj Sana.

Procedūru mērķis – samazināt poru izmēru, kā arī laicīgi iznīcināt mazās krunciņas.

Sana Timma pastāsta, kā uzacu ”ietetovēšana” atvieglo sieviešu dzīves

13 komentāri