Sana Timma aicina sievietes nelikties zem skalpeļa vīriešu iegribu dēļ

27 komentāri
Sana Timma aicina sievietes nelikties zem skalpeļa vīriešu iegribu dēļ
INSTAGRAM

Pilnas slodzes māmiņa, ”influencere” Sana Timma dienas aizvada ne tikai audzinot dēlu Kristianu, apmeklējot sporta zāli, bet atrod arī laiku, lai sniegtu padomus sekotājām. Jaunā māmiņa saņem daudz jautājumus par krūtīm un implantiem.

Ar sociālā tīkla ”Instagram” palīdzību Sana atklāj, ka viņai krūtis izskatās maksimāli dabiski, jo viņa izmanto anatomiskos, jeb lāsveida implantus. Krūtis Sana palielinājusi 23 gadu vecumā.

Sana Timma atklāj, ka skaistumkopšanas nolūkos divas reizes gadā veic asins plazmas injekcijas

”Vīrieši, nebūs citur ”zāle zaļāka”!” Sana Timma sašutusi par precētu kungu vēstulēm

Skaistule aicina neaizmirst, ka nekad nebūs iespējams iegūt tieši tādu pašu rezultātu, kāds ir citai sievietei, jo katrai dāmai ir cita ķermeņa uzbūve, vēlmes un estētiskais skatījums. Izvēloties implantus ir jāvadās pēc sava auguma proporcijām un ārsta ieteikumiem, ne jāskatās uz citu dāmu dekoltē zonām.

Sana uzsver, ka jādomā, kas pašām liekas skaisti, ko pašas vēlas, ne jāpiepilda vīru vēlmes!

”Tiešām nesaprotu sievietes, kuras vīru dēļ sevī ko maina,” paziņo Sana.

Pilnas slodzes māmiņa aicina neaizmirst, ka ikviena sieviete dzīvo pati sev, nevis kādam citam, un ar savu ķermeni būs jāstaigā, jāsadzīvo mums pašām, ne kādam citam!

Krūšu implantus “influencere” sauc par lielisku dāvanu pašai sev pēc bērnu zīdīšanas, ja negribas visu dzīvi kaut ko stutēt krūšturos.

”Es neesmu māte dzemdētāja.” Sana Timma par to, kāpēc neiesaistās nopietnās attiecībās

27 komentāri