Komentāri

2. Kā tu ēd savu saldējumu?

2/5

Izvēlies, kurš būs tavs saldējums!

Saldējuma izvēle

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Ja izvēlies šokolādes saldējumu, esi kaislīgs un jūtīgs cilvēks. Mīlestība tev asociējas ar kaislību un jūtu vētru. Vīrieši, kuri izvēlas šokolādes saldējumu, ir pieraduši dominēt un jūtas kā karaļi. Viņi nevar ciest vienveidību. Ja izvēlies zemeņu saldējumu, tad esi kautrīga un ļoti jūtīga. Šādi cilvēki ir maigi, sentimentāli, spēj apraudāties, skatoties skumjas filmas, prot just līdzi un ir gatavi sevi ziedot, lai tikai tuvajiem cilvēkiem būtu labi. Mīlestībā meklē savstarpēju sirsnību. Ja priekšroku dod vaniļas saldējumam, tad esat atklāta un sirsnīga, attiecībās tev nepatīk meli un nenoteiktība, mīlestībā ir nozīme līdztiesībai. Vīrieši, kas dod priekšroku šim saldējumam, reizēm mēdz būt piedzīvojumu meklētāji. Riekstu saldējumu ciena ideālisti un uzticīgi mīļākie. Viņiem nepatīk nekādi eksperimenti attiecībās un seksa jomā. Augļu saldējumu parasti izvēlas neatkarīgas personības, kuras dod priekšroku tūlītējai garšas baudai. Viņi necieš gaidīšanu. Saldējumu ar cepumiem izvēlas cilvēki, kuriem ļoti svarīga atzinība, trūkst emocionālā siltuma. Šis saldējums viņiem ir gluži kā mammas rokām pagatavots saldais ēdiens. Saldējumu uz kociņa izvēlas pēc pirmā iespaida uzņēmīgi, taču īstenībā par sevi nepārliecināti cilvēki, kuriem vajag, lai vienmēr rokās būtu kaut kas taustāms, šajā gadījumā — saldējuma kociņš, ar kuru var paspēlēties vai to vienkārši paturēt mutē. Saldējumu vafelē bieži izvēlas kaprīzi cilvēki. Saldējums trauciņā ir savaldīgu un pragmatisku cilvēku izvēle. Šādu saldējumu ciena tie, kuri neļauj vaļu savām patiesajām jūtām. Viņi cenšas saglabāt labas manieres, pat esot vienatnē ar sevi. Saldējums–batoniņš. To izvēlas steidzīgi cilvēki — pēc principa “nokodu un aizskrēju”. Tā viņi sagādā sev nelielu baudu.

2. Kā tu ēd savu saldējumu?

2/5
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl