Salceviča atklāj, ka pēdējos mēnešos viņas paziņu lokā ir izirušas vairāk nekā 10 attiecības

13 komentāri
Salceviča atklāj, ka pēdējos mēnešos viņas paziņu lokā ir izirušas vairāk nekā 10 attiecības
INSTAGRAM

Modes eksperte Indra Salceviča ir izšķīrusi laulību ar ”influenceri” Kasparu Bērziņu un gadu sākusi brīvas sievietes statusā. Indra nedomā iesaistīties jaunās attiecībās, kamēr nepieaugs viņas dēli, bet aicina citas sievietes “neaizslēgt” savas sirdis.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Indra paziņo, ka pēdējo mēnešu laikā viņas paziņu lokā ir izirušas vairāk nekā 10 laulības vai attiecības.

Indra Salceviča korpulentajām skaistulēm atklāj pāris stila knifiņus

Iedvesmojošā Indra Salceviča nolēmusi pāris gadus dzīvot bez attiecībām

Divas no šīm attiecībām, tai skaitā arī Indras, tika šķiras uz abpusējās vienošanās bāzes, pārējās attiecībās ienāca kāds trešais.

Modes ekspertei ienāca prātā salīdzinājums, ka cilvēki ir kā drēbes – ir drēbes, kuras ir tik mīļas, ka tu tās saudzē, labo, liec ielāpus, jo tev patīk! Rūpējies un pareizi kop arī tad, ja drēbe ir vienkārši no poliestera.

Un ir drēbes, kuras tu bez sirdsapziņas pārmetumiem izmet pat tad, ja tās neesi nonēsājis. Un tev pat patiesībā ir vienalga, no kāda materiāla apģērba gabals radīts. Izmet un pērc jaunu.

”Patiesībā cilvēki attiecībās dara tieši tāpat. Vai nu kopj un rūpējas, vai nu met ārā. Miskastē izmestās mantas kāds savāc vai iznīcina otrreizējai pārstrādei. Dzīvē nomainītie vai nu dodas pie terapeitiem, vai uzbūvē sev apkārt mūrus. Nodrošinās ar lavandu pret kodēm un aizslēdz durvis no iekšpuses,” raksta Indra.

Par mūru celšanu modes pazinēja jautā, kādam tam jēga? Kāda jēga no tā, kas nenes labumu personai?

”Nu izmeta tevi, nomainīja zīdu pret poliesteru, un? Patiesībā viss, kas tev ir jāatceras, ka ne jau tavs dizains, izlaidums gads, svars vai materiāls ir sūdīgs, bet gan ārā metējs ir vienkārši tāds cilvēks,” tā Indra.

Indra aicina dāmas “nebūvēt mūrus”, un nepirkt “lavandas”!

13 komentāri