Komentāri
Sāku mācīties franču valodu. Dziedātājas Aminatas septiņas labās lietas septiņās dienās
FOTO: LETA

Lai arī uz mazu brītiņu mūs priecē atvasara, rudens neizbēgami tuvojas. Tieši rudenī, kad ar katru dienu kļūst aizvien tumšāks, visbiežāk prātā ienāk doma, ka dzīve ir viena liela rūpju, problēmu un bēdu ieleja. Tādēļ Skaties.lv/ Sievietei aicina tevi katru dienu pierakstīt vienu, kaut vai pašu mazāko un ikdienišķāko lietu vai notikumu, kas dienā piedzīvots. Rezultāti tevi pārsteigs, jo sapratīsi, ka patiesībā ar mums notiek ļoti daudz kas ļoti labs un jauks. Atliek to tikai pamanīt.

Sākot no pagājušās piektdienas, eksperimentā Septiņas labas lietas septiņās dienās piedalījās dziedātāja Aminata Savadogo. Aminata bija redzējusi, ka šādi – pierakstot labās lietas un notikumus, katru dienu rīkojas kāda paziņa. Pašai dziedātājai nedēļu ilgais eksperiments šķita interesants. Ja gluži ne tūdaļ, tad kādreiz, kad “nelieli mākoņi savilksies pār ikdienu”, Aminata noteikti to “izgaismos” ar šādu iespēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piektdiena

Tikos ar radošiem cilvēkiem – dizaineriem.

Sestdiena

Nopirku grāmatu, ko sen gribēju. Grāmatas nosaukums ”Lolita.”

Svētdiena

Aizbraucu līdz jūrai.

Pirmdiena

Brīvdiena, nebija jāiet uz skolu (Aminata mācās Latvijas Universitātē).

FOTO

Otrdiena

Interesanta lekcija ”Meža kapos”. Sāku apmeklēt ”make up” kursus.

Trešdiena

Sacerēju dziesmu.

Ceturtdiena

Sāku apmeklēt franču valodas kursus. Satiku draudzeni, kuru nebiju redzējusi pusgadu, jo abas bijām ļoti aizņemtas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl