Saimniekšova Gunda: Es neesmu atjaunojusi attiecības ar bijušo draugu

25 komentāri
Saimniekšova Gunda: Es neesmu atjaunojusi attiecības ar bijušo draugu
FOTO: Skaties.lv

Nebeidz rimt kaislības ap šova Saimnieks meklē sievu dalībnieku Gundas un Ģirta strīdu. Šobrīd  visvairāk “zem sitiena” ir nokļuvusi 20 gadus jaunā šova dalībniece Gunda. Turklāt komentāros ir iesaistījušies pat zinātāji, kuri ir labi informēti par abu visvairāk apspriesto šova dalībnieku dzīves peripetijām. Pēdējā nianse – Gunda, it kā pirms brauciena uz Gruziju, ir salabusi ar savu iepriekšējo draugu, tādēļ attieksme pret Ģirtu kardināli mainījusies.

FOTO: ekrānuzņēmums

FOTO: ekrānuzņēmums

Portāls Skaties.lv/Sievietei, protams, sazvanījās ar Gundu, lai noskaidrotu viņas versiju par atjaunotajām attiecībām. Gunda šo informāciju nosauca par absolūtām muļķībām: ”Manam iepriekšējam draugam nav nekādas saistības ar manu attieksmi pret Ģirtu. Es šobrīd esmu pilnīgi brīva no jebkādām attiecībām. Jā, manu bijušo draugu sauc Emīls, taču es pēdējā laikā ar viņu pat neesmu runājusi. Man tiešām nav skaidrs, kam ir izdevīgi rakstīt un publicēt šādu informāciju.”

FOTO. Zīmējot Gundu, Ģirts vēl cerēja…

Jaunā sieviete stāsta, ka no šova filmēšanas beigām pie Ģirta mājās līdz ceļojuma sākumam bija aptuveni mēnesis laika. Šajā laikā posmā viņa sapratusi, ka ar Ģirtu var būt tikai draudzīgās attiecībās, par ko arī pateikusi viņam pirms došanās uz Gruziju. Pēc Gundas domām, Ģirts ir cilvēks, kurš nespēj pieņemt un saprast, ka starp vīrieti un sievieti var būt tikai draudzība. Turklāt Gundai žēl, ka par visām sešām dienām, kas pavadītas Gruzijā, tiek izdarīti secinājumi no desmit minūšu gara samontēta  video materiāla.

Skaties video. Strīds, kas izraisīja “vētru”

25 komentāri