27 komentāri
Saderības horoskops: 7 pāri, kuri būs kopā līdz mūža galam
Pexels

Ja mīli savu otro pusīti, visticamāk, tu neklausies tajā, ko vēsta zvaigznes: ar šo partneri jūsu kopdzīve ir lemta pilnīgai neveiksmei. Taču, ja horoskops jūsu savienībai ir labvēlīgs, tad noteikti klusībā pie sevis apmierināti nodomā: es zināju, ka viss būs labi.

Portāls marketium.ru apkopojis septiņus visstabilākos pārus pēc horoskopa zīmēm. Cerams, ka šo pāru vidū ir arī jūsu duets.

Svari un Auns

Abi partneri – sabiedriski cilvēki, kuriem nekad nav garlaicīgi vienam ar otru. Viņi nepārtraukti apmainās ar seksuālo enerģiju, tieši šis aspekts uztur attiecības pareizajā līmenī. Turklāt šim pārim ir izredzes kļūt par lielisku komandu, kas var radīt kopīgu biznesu.

Auns un Dvīņi

Gaiss un Uguns ir viens otram nepieciešami. Tas nav stāsts tikai par seksuālo saskaņu, bet arī par intelektuālo. Šie partneri saprot viens otru it visā no pusvārda, tādēļ spēj izveidot ļoti stabilu, gadiem ilgu savienību. Šajās attiecībās virmo kaislības, laime un vēlme baudīt dzīvi.

Vēzis un Skorpions

Vēzim raksturīgs privātīpašnieciskuma instinkts, Skorpionam – aizdomīgums. Vai var būt ideālāka savienība? Vēzis radīs Skorpionā stabilitātes izjūtu un pārliecību par attiecību noturīgumu. Šie partneri viens otram ir labs atbalsts, lai kopā attīstītos, augtu un ticētu gaišai nākotnei.

Strēlnieks un Lauva

Tās ir divas Uguns stihijas zīmes, tāpēc attiecības ies ”karsti”. Viņi viens ar otru sacentīsies, taču tas nāks tikai par labu viņu attiecībām. Šajā savienībā vienmēr dominē kaisle un vēlme veidot kopīgu ģimeni.

Jaunava un Ūdensvīrs

Abas šīs zīmes alkst mainīt pasauli. Jaunava zina, kā tikt galā ar sarežģītiem praktiskas dabas jautājumiem, bet Ūdensvīrs pastāvīgi ģenerē jaunas, radošas idejas. Šo divu talantu apvienība rada lielisku rezultātu.

Zivis un Vērsis

Zivis ir sapņainas un emocionālas, bet Vērsis – praktisks, kuram ļoti patīk rūpēties par raksturā vārgākajām Zivīm. Šī ir lieliska savienība, kur viens otra palīdzību un atbalstu ļoti novērtē.

Mežāzis un Vērsis

Abas ir Zemes stihijas zīmes. Viņi daudz netērē laiku, nepārtraukti runājot par saviem sapņiem. Viņi apņēmīgi stāv ar abām kājām uz zemes un dara visu, lai savus sapņus un mērķus kopīgiem spēkiem īstenotu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl