Komentāri

Ja ziemā, domājot par ģimenes maltīti, gribēsi dažkārt sevi atbrīvot no salātu gatavošanas, tad īstais laiks ir atrotīt piedurknes vasaras otrajā pusē. Īpaši vērtīgi salāti Lieliskais septītnieks būs tad, ja tev pašai vai kādam citam ģimenes loceklim ir savs dārziņš. Vislielākais darbs ir visu sastāvdaļu sarīvēšana. Ja tavā rīcībā ir virtuves kombains, tad salāti būs gatavi pusstundā. Un, iedomājies, ziemā – atliek tikai aiziet uz pagrabu vai pieliekamo, paņemt burciņu, atvērt…..un salāti galdā!

Saimniecei Inārai no Nautrēniem ir liela priekšrocība – visu nepieciešamo salātiem, izņemot papriku, viņa var noplūkt, salasīt un izraut savā dārzā. Ja tev nav sava dārziņa, tad dodies uz tirgu un iegādājies visu vajadzīgo vislabāk tur.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salāti Lieliskais septītnieks

Nepieciešams:

āboli ( vislabāk baltie Dzidrie) 1kg;

sīpoli 1kg;

paprika 1kg;

tomāti 1 kg;

gurķi 1kg;

kāposti 1kg;

sāls 4 ēdamk.;

cukurs 200 g;

citronskābe 1 ēdamk.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl