Komentāri
Sabiedrībā pazīstamas ģimenes atklāj bezmaksas skrituļslidošanas skolu uz jumta

Jūlija pirmās nedēļas izskaņā t/c ”Spice” ar aizraujošu skrituļslidošanas meistarklasi tika atklāta ikgadējā ”Rollerblade” bezmaksas skrituļslidošanas skola. Šis ir piektais gads, kad tiek rīkotas bezmaksas nodarbības skrituļslidošanā, taču šogad, citādāk nekā iepriekšējos gadus, tās norisināsies t/c daudzstāvu stāvvietas piektajā jeb jumta stāvā, ļaujot skrituļslidotājiem netraucēti nodoties skrituļslidošanas prasmju apgūšanai tālāk no pilsētas drūzmas.

”Rollerblade” skrituļslidošanas skolas atklāšanas pasākumā ”Skrituļslidošanas meistarklase uz jumta” gan jaunie skrituļslidotāji, gan pārējie viesi varēja vērot elpu aizraujošus skrituļslidošanas apvienības ”TheRolling” paraugdmenostrējumus, baudīt labsajūtas bloga ”Happy Whispers” autores Līgas Andžānes dabīgos kokteiļus un veselīga uztura entuziastes Lauras Grēviņas pašgatavotos gardumus. Pats galvenais – ikvienam bija iespēja izmēģināt savus spēkus skrituļslidošanā profesionāla trenera un Latvijas Skrituļslidošanas federācijas prezidenta Andra Kraujas un viņa treneru komandas vadībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meistarklases viesu vidū kopā ar savām atvasēm bija gan TV seja Agnese Drunka un modele, septiņu bērnu māmiņa Una Gavare, gan LNT Sporta žurnālists Lauris Lizbovskis, restorānu īpašnieks Elmārs Tannis un mūziķis, TV seja Andris Kivičs ar sievu Madaru.

Agneses Drunkas vecākajai meitai Līnai Skrituļslidošanas meistarklase uz jumta bija viena no pirmajām pieredzēm šajā sporta veidā un, kā atzīst pati Līna, pateicoties zinošajai trenerei, ir radusies vēlme turpināt nodarboties ar skrituļslidošanu. Pie neaizmirstamas skrituļslidošanas pieredzes tika arī Agneses jaunākā meita Rūta, kurai rudenī apritēs vēl tikai 3 gadi, bet tieši šodien tā guva savu pirmo skrituļslidošanas pieredzi gan uz savām slidām, gan trenera Andra Kraujas rokās. Unas Gavares atvases gan ir pieredzējušākas skrituļslidotājas, taču reizē atzīst, ka nodarbības profesionālu treneru pavadībā tomēr sniedz iespēju uzlabot esošās prasmes un iemācīties jaunus ”knifus”.

”Rollerblade” skrituļslidošanas skola t/c ”Spice” daudzstāvu stāvvietas piektajā jeb jumta stāvā darbosies līdz 23. jūlijam divas reizes nedēļā. Nodarbību laikā ikviens interesents varēs apgūt vai uzlabot savas skrituļslidošanas prasmes, tā gatavojoties gada lielākajam skrituļslidošanas pasākumam Latvijā – ”Spice” skrituļslidošanas maratonam, kas norisināsies 26. jūlijā Mārupē. Visās ”Rollerblade” skrituļslidošanas skolas nodarbībās to dalībniekiem bez maksas tiks nodrošināts nepieciešamais inventārs – skrituļslidas, ķivere un aizsarginventārs (roku un ceļu sargi). 

Rollerblade” skrituļslidošanas skolas nodarbību laiki:

4. jūlijs plkst. 12.00–15.00

9. jūlijs plkst. 18.00–20.00

11. jūlijs plkst. 12.00–15.00

16. jūlijs plkst. 18.00–20.00

18. jūlijs plkst. 12.00–15.00

21. jūlijs plkst. 18.00–20.00

23. jūlijs plkst. 18.00–20.00

Foto:

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl