Komentāri
Sabiedrībā pazīstamas ģimenes atklāj bezmaksas skrituļslidošanas skolu uz jumta

Jūlija pirmās nedēļas izskaņā t/c ”Spice” ar aizraujošu skrituļslidošanas meistarklasi tika atklāta ikgadējā ”Rollerblade” bezmaksas skrituļslidošanas skola. Šis ir piektais gads, kad tiek rīkotas bezmaksas nodarbības skrituļslidošanā, taču šogad, citādāk nekā iepriekšējos gadus, tās norisināsies t/c daudzstāvu stāvvietas piektajā jeb jumta stāvā, ļaujot skrituļslidotājiem netraucēti nodoties skrituļslidošanas prasmju apgūšanai tālāk no pilsētas drūzmas.

”Rollerblade” skrituļslidošanas skolas atklāšanas pasākumā ”Skrituļslidošanas meistarklase uz jumta” gan jaunie skrituļslidotāji, gan pārējie viesi varēja vērot elpu aizraujošus skrituļslidošanas apvienības ”TheRolling” paraugdmenostrējumus, baudīt labsajūtas bloga ”Happy Whispers” autores Līgas Andžānes dabīgos kokteiļus un veselīga uztura entuziastes Lauras Grēviņas pašgatavotos gardumus. Pats galvenais – ikvienam bija iespēja izmēģināt savus spēkus skrituļslidošanā profesionāla trenera un Latvijas Skrituļslidošanas federācijas prezidenta Andra Kraujas un viņa treneru komandas vadībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meistarklases viesu vidū kopā ar savām atvasēm bija gan TV seja Agnese Drunka un modele, septiņu bērnu māmiņa Una Gavare, gan LNT Sporta žurnālists Lauris Lizbovskis, restorānu īpašnieks Elmārs Tannis un mūziķis, TV seja Andris Kivičs ar sievu Madaru.

Agneses Drunkas vecākajai meitai Līnai Skrituļslidošanas meistarklase uz jumta bija viena no pirmajām pieredzēm šajā sporta veidā un, kā atzīst pati Līna, pateicoties zinošajai trenerei, ir radusies vēlme turpināt nodarboties ar skrituļslidošanu. Pie neaizmirstamas skrituļslidošanas pieredzes tika arī Agneses jaunākā meita Rūta, kurai rudenī apritēs vēl tikai 3 gadi, bet tieši šodien tā guva savu pirmo skrituļslidošanas pieredzi gan uz savām slidām, gan trenera Andra Kraujas rokās. Unas Gavares atvases gan ir pieredzējušākas skrituļslidotājas, taču reizē atzīst, ka nodarbības profesionālu treneru pavadībā tomēr sniedz iespēju uzlabot esošās prasmes un iemācīties jaunus ”knifus”.

”Rollerblade” skrituļslidošanas skola t/c ”Spice” daudzstāvu stāvvietas piektajā jeb jumta stāvā darbosies līdz 23. jūlijam divas reizes nedēļā. Nodarbību laikā ikviens interesents varēs apgūt vai uzlabot savas skrituļslidošanas prasmes, tā gatavojoties gada lielākajam skrituļslidošanas pasākumam Latvijā – ”Spice” skrituļslidošanas maratonam, kas norisināsies 26. jūlijā Mārupē. Visās ”Rollerblade” skrituļslidošanas skolas nodarbībās to dalībniekiem bez maksas tiks nodrošināts nepieciešamais inventārs – skrituļslidas, ķivere un aizsarginventārs (roku un ceļu sargi). 

Rollerblade” skrituļslidošanas skolas nodarbību laiki:

4. jūlijs plkst. 12.00–15.00

9. jūlijs plkst. 18.00–20.00

11. jūlijs plkst. 12.00–15.00

16. jūlijs plkst. 18.00–20.00

18. jūlijs plkst. 12.00–15.00

21. jūlijs plkst. 18.00–20.00

23. jūlijs plkst. 18.00–20.00

Foto:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl