Komentāri
Sabiedrība ir izvirtusi! Eksperte atklāj, kāpēc krāpšana ir normāla
Foto: Scanpix

Krāpšana – viens no sāpīgākajiem attiecību iziršanas iemesliem. Tā ir nodevība, rūgtums un arī naids. Tomēr daudzas sievietes izvēlas piedot un palikt kopā ar vīriešiem, kuri nav uzticīgi. Kāpēc?

Portāls “Skaties.lv” sazinājās ar psihoterapeiti Ināru Vārpu, lai noskaidrotu viņas domas, kāpēc vīrieši krāpj savas sievietes, bet sievietes – savus mīļotos vīriešus. Un kāpēc lai pēc šādas nodevības vēl dzīvoto kopā?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par viņiem

Ināra Vārpa uzsver, ka krāpšana nav saistīta ar dzimumu, jo krāpj kā vīrieši, tā sievietes.

“Vīriešiem krāpšana rada adrenalīnu.”

Pēc psihoterapeites domām, viss ir atkarīgs no cilvēka personības brieduma un sirdsapziņas.

Ja vīrietis izvēlas krāpt, tad viņš nav kopā ar sievieti, bet gan ar “mammas” tipu, kura piedos viņam, allaž būs mājās, rūpēsies par viņu. Vīrietim tā ir ērti dzīvot, bet viņam vajag draudzeni!

Pārsteidzoši fakti par krāpšanu!

Ināra Vārpa stāsta, ka kāds viņas kolēģis reiz iedalījis vīriešus četrās kategorijās – puikas, vīrieši, džentlmeņi un “mudaki”. Puikas ir tie, kuri ir ērti iekārtojušies, nekad neizteikt bildinājumu, jo sieviete ir stiprais un patstāvīgais plecs. Vīrietis par savu sievieti parūpēsies, kā arī būs gatavs nopietnām attiecībām. Džentlmenis ne vien ir gatavs nopietnām attiecībām un neuzdrošinās skatīties pa labi un pa kreisi, bet ir arī ļoti romantisks. Kas attiecas uz “mudakiem”, Ināra Vārpa skaidri un gaiši pasaka – “mudaks” ir “mudaks”.

Par viņām

Vaicājot par baiso tendenci, ka arī sievietes krāpj savus vīriešus, Ināra Vārpa uzsver tēva lomu sievietes dzīvē.

“Sievietes krāpj tāpēc, ka viņām nav bijusi laba tēva kvalitāte – sievietei ir seksualitātes problēmas, viņa savu vērtību ceļ caur gultu dažādām attiecībām,” tā eksperte.

Uzzini populārākos krāpšanas iemeslus!

Tomēr jau iepriekš pieskārāmies tam, kāpēc sievietes, kuras reiz tikušas piekrāptas, joprojām ir kopā ar neuzticīgajiem vīriešiem.

Sievietes, kuras ļauj, lai viņas krāpj, ir ar zemu vērtību izjūtu, viņām ir bail no vientulības, sieviete ir emocionāli mirusi un viņai nav kritiskās domāšanas, tā uzskata Ināra Vārpa, tomēr vienas konkrētas atbildes ekspertei nav.

Atriebība nebūt nav laba, toties salda gan…

Ināra Vārpa akcentē, ja lielākā daļa mūsdienu sabiedrības ir izvirtusi, tad, agrāk vai vēlāk, krāpšana un tās pieņemšana tiks uzskatīta par normu.

Atklāts, kā sadziedēt salauztu sirdi!

Foto: pazīmes, ka viņš vēlas šķirties

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl