Runājiet ar mazuli caur dziesmu. Mūzika apliecina mīlestību

Komentāri

Māmiņu kluba Vecāku skola tikās ar folkloristi Iritu Vimbu, lai kopā dziedātu šūpuļdziesmas mazulītim, esot gaidībās. Kā mūzika spēj palīdzēt bērniņam, uzzini šajā Māmiņu kluba sižetā!

Ikvienai māmiņai ir svarīgi atcerēties – lai dziedātu šūpuļdziesmas, nav jāzina mūzikas noteikumi. Mammas balss unikalitāte dod emocijas bērniņam. To var panākt viens cilvēks bez jebkādu mūzikas instrumentu izmantošanas.

Irita Vimba saka, ka mammas neko šķību vai nepareizu nevarat izdarīt. Mazulītis kļūst mierīgāks un jūt mīlestību, klausoties mūziku. Mēs ik sekundi apgādājam bērniņu ar informāciju. Pat tad, kad uztraucamies, iesaka dziedāt.  Svarīgi dziedāt garās vibrācijas, piemēram, garus mmm vai āāā. Komunicējat ar bērniņu! Dziesma ir viens no sarunas veidiem, kā parādīt mīlestību.

Foto: māmiņas piedalās dziedāšanas rituālā

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl