“Rudens zābaki, kas pilda stilīgu galošu funkciju!” Maija Silova par lakādas apaviem

1 komentārs
“Rudens zābaki, kas pilda stilīgu galošu funkciju!” Maija Silova par lakādas apaviem
INSTAGRAM

Rudens ne vienmēr ir skaisti zeltains, tas mēdz nākt kopā ar lietu, dubļiem, vējiem un mitrām, netīrām lapām. Tāpēc modes eksperte Maija Silova atgādina par stilīgu apavu veidu – lakādas zābakiem, kas ir moderni, bet spēj pildīt galošu funkciju.

Lakādas apavi – ūdens izturīgi, elastīgi, ātri notīrāmi dubļi, spīdīgi! Maija ironizē, ka visi šie plusi piemīt arī galošām.

Maija Silova sniedz praktiskus padomus, kā izvēlēties ziemai piemērotu mēteli

View this post on Instagram

A post shared by Maija Silova (@silovamaija)

Maija Silova pamāca, kā valkāt adījumus un neizskatīties vecākai par saviem gadiem

Modes eksperte ironizējot piebilst, ka mēdz gadīties, ka lakādai bieži vien nākas uzņemties visus pasaules grēkus, kā nekā šādi apavi piešķir nēsātājai papildus seksapīlu.

Lakādas apavi un somas uzmundrinās ne tikai apkārtējo ”asās mēlītes”, bet arī jebkuru ierastu, ieturētu apģērba komplektu.

Maija iesaka lakādas zābakus kombinēt ar omulīgiem apģērbiem, tādā veidā, reabilitējot to skarbumu un uzstājīgo seksapīlu, vai tieši pretēji, ”spēlēt” līdz galam un manifestēt ar seksalpīlu.

Lakāda lieliski sader kopā ar – apjomīgiem džemperiem, vidēja garuma šifona vai zīda kleitām, džinsa un flaneļa auduma krekliem, svārku kostīmiem, brīva silueta ”džemperkleitām” un ”bītlenēm”, radot moderno kontrasta efektu.

Klasiskais trencis vai ”oversize” kašmira mētelis lakādas aksesuāriem liks izskatīties īpaši efektīgi – majestātiska elegance pieņem savos ”apskāvienos” dumpiniecisko.

Savienojot lakādas aksesuārus ar atturīgu stilu, izvairīsieties no koptēla brutalizēšanas un piešķirsiet veidolam faktūru.

Maija smejoties iesaka – nevalkāt lakādas aksesuārus kopā ar stabilu nervu sistēmu.

”Kājas nav riepas – nenomainīsi pret jaunām.” Silova par modes tendenci, kas iedvesmo un reizē tracina

1 komentārs