Rudens apģērbs – ne tikai silts un ērts, bet arī elegants un stilīgs

0 Komentāru
Rudens apģērbs – ne tikai silts un ērts, bet arī elegants un stilīgs
FOTO: halens.lv

Lai arī brīžiem rudenī ir tādi laika apstākļi, ka vienīgā vēlme ir ietīties bezformīgā vilnas jakā un uzvilkt kājās adītas zeķes, modes dizaineri neļauj sievietēm rīkoties tik piezemēti. Kas tevi vilina vairāk – sievišķīgi silueti, glamūrīgs roks vai varbūt esi nolēmusi vēsās dienas aizvadīt omulīgā elegancē?

Neaizmirsti, ka aukstajā laikā apģērbties var ne tikai silti un ērti, bet to iespējams apvienot arī ar šīs sezonas pasakainajiem trendiem. Vai tiešām kāds atļausies palikt vienaldzīgs, kad uzvilksi savu jauno komplektu – adītas kļošveida bikses un tām pieskaņotu džemperīti ar augsto apkakli? Uzdrīksties būt pamanāma šeit un tūlīt!

Pilsētas dzīve ziemā

Caurspīdīgas blūzes, džemperi ar augsto apkakli un arī šīs sezonas hits – jaka/mētelis, ar kura palīdzību šoziem vari veidot savu stilu īpaši modernu.

Uzvaras dieviete
Šajā rudenī tevi jaunos augstumos paceļ tādas dekoratīvas detaļas kā saitītes, kniedes, pušķīši un bārkstis. Pievilcīgi topi, trikotāžas tunikas, kleitas un rotātas bikses. Maiga tekstūra un nedaudz tumšas noslēpumainības – šī  rudens spēcīga  stila un sievišķības izpausme.

FOTO. Izvēlies, ko vilksi mugurā šajā sezonā

0 Komentāru