Rosinoši foto: Dālija Gaile gūst baudu no dejas ap stieni

8 komentāri
Rosinoši foto: Dālija Gaile gūst baudu no dejas ap stieni
PUBLICITĀTES FOTO

Fitnesa trenere, skaistumkaraliene Dālija Gaile nodarbojas ne tikai ar fitnesu, bet arī māca citām sievietēm – dejot ap stieni. Skaistule uzskata, ka šāda veida deja nav nekas perverss, bet gan attīsta lokanību un seksualitāti.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dālija atklāj, lai paceltu sevi, ir nepieciešams spēks, izvēlētā deja nav nekas vienkāršs!

Kāpēc vīrieši skatās pornofilmas? Seksīgās Dālijas Gailes viedoklis

Seksīgi foto: fitnesa entuziaste Dālija Gaile pozē miniatūrā apakšveļā

Skaistule uzskata, ka deja ap stieni nav perversa, bet gan attīsta lokanību un seksualitāti.

Pašai Dālijai šāda veida deja ļoti patīk, jo palīdz atslābināties no ikdienas treniņiem, domām un priecāties par sevi, savu sievišķību.

”Daudziem tas noteikti šķiet šausmīgi, it īpaši sievietēm, kuras uz to visu skatās ”šķībi”. Iesaku nejaukt skaistu deju ar striptīzu. Deja ap stieni nav striptīzs,” tā Dālija.

Fitnesa trenere domā, ka vairums sieviešu nepieļaus, ka viņu vīrieši skatās šādas dejas. Dāmas neapzinās, ka vīriešiem patīk deja, patīk redzēt sievišķīgas sievietes, kuras ar kustībām spēj radīt seksualitāti, kļūt vēl iekārojamākas.

Seksuāla deja var “iedegt” attiecībās papildus ”uguntiņu”, bet ir jāapzinās robeža starp seksualitāti un erotiku.

”Tas, ka dejoju ap stieni nenozīmē, ka tas ir saistīts ar tumšiem klubiem. Dejoju tikai sev, attīstu sevi un domāju, ka tas ir skaisti. Dejot ir bauda! Ja sieviete pati jūtas seksuāla, arī vīrietis viņu tādu redzēs,” smaida Dālija.

Dālija aicina atcerēties, ka deja ap stieni no striptīza atšķiras ar to, ka striptīzā ir jāizģērbjas, bet dejā ap stieni – nē.

”Striptīzu es nosauktu par vulgāru, piedauzīgu deju. Atkailināšanās vai dejošana puskailai – krūšu, ķermeņa izrādīšana visā tā krāšņumā, nepanāks to pašu, ko seksīga deja,” pamāca Dālija.

Pikantā fotosesijā fitnesa entuziaste Dālija Gaile parāda robežu starp seksualitāti un vulgaritāti

Skaistule domā, ka apģērbs saglabā noslēpumu. Ikviens vīrietis, vērojot tādu deju, vēlēsies zināt, kas atrodas zem apģērba, ja viss izlikts apskatei, tad nav vairāk ko vēlēties, par ko fantazēt.

”Esmu ļoti aktīva, dejoju ne tikai ap stieni, bet kāpju gaisā lentēs. Tam visam vajag lielu spēku. Jo vairāk daru, jo vairāk varu. Izkopju savu spēku, lokanību un sievišķību. Savās vadītajās nodarbībās varu palīdzēt ikvienai sievietei kļūt sievišķīgākai,” nopietni nosaka Dālija.

8 komentāri