Romantiski… Sekss nav svarīgākais, ko sieviete var sniegt vīrietim

Komentāri
Romantiski… Sekss nav svarīgākais, ko sieviete var sniegt vīrietim
FOTO: Flickr.com

Gudri un emocionāli vīrieši zina un saprot, ka sekss nemaz nav TIK ļoti svarīga dzīves sastāvdaļa, kā par to tiek runāts, rakstīts un diskutēts. Daudz augstāk viņi vērtē maigumu. Maigums ir tās jūtas, ko sieviete visiem nedāvā, pat bieži vien tiem, ar kuriem guļ.

Maigumu nevar nopirkt, nozagt, paņemt ar viltu un varu. Turklāt maigumu nevar sajaukt ne ar kādām citām jūtām.

Maigums – tas ir mazs, pūkains kamoliņš sirdī, kas reizēm neļauj tev elpot.

Maigums – tā ir fotogrāfija, nu kuras tu raugies, tik tikko jaušami smaidot.

Maigums – otrs tevi var sajust pat ar pirkstu galiem, kaut gan esi ļoti tālu.

Maigums – es tavu seju paņemu plaukstās un skūpstu tevi. Vai arī vienkārši apskauju, piespiežu sev cieši klāt, cenšoties ar rokām, kuras pēc tevis ir ļoti noilgojušās, sajust tevi visu uzreiz.

FOTO

Maigums – tas ir sapņains smaids manā sejā, kad es domāju par tevi.

Maigums – tā ir mazliet skumja apziņa, ka ir vieta, kur ļoti gaida un mīl. Nedaudz skumja tāpēc, ka vienmēr taču ir skumji, ja mīļotā cilvēka nav līdzās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl