6 komentāri
Romantiski! Puisis izmisīgi meklē aktrišu konkursā ieraudzīto meiteni
Foto: publicitātes foto

Konkurss, lai kļūtu par vasaras karstākā seriāla Viņas melo labāk aktrisi, atnes ne mazums pārsteigumu. Fotogaleriju acīmredzot cītīgi skatās ne tikai kandidātes, bet arī citi seriāla skatītāji. Tā, lūk, viena no konkursa daudzajām dalībniecēm ir iepatikusies kādam lasītājam, un viņš lūdz portāla Skaties.lv palīdzību.

Vakar portāla Skaties.lv redakcija saņēma šādu vēstuli:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laba diena!
Skatoties cauri cilvēkus, kas vēlas filmēties seriālā, acīs ļoti iekrita viena jaunkundze. Vai pastāv kāda maza iespēja uzzināt, kā varu ar viņu sakontaktēties? Būtu jums ļoti pateicīgs! Jauku dienu!

Jaunkundzi sauc Santa Zvejniece, kura ir viena no 1650 konkursa dalībniecēm.

Foto; publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Sazinoties ar Santu, viņa laipni piekrita sniegt kontaktinformāciju slepenajam pielūdzējam. Portālam Skaties.lv Santa pastāstīja, ka skatās dažādus seriālus un ir ievērojusi, ka nereti tajos epizodiskas lomas tēlo neprofesionāli aktieri, un bieži vien viņu tēlojums Santu neapmierina. Tādēļ jauniete pieteikusies konkursam, jo uzskata, ka viņa uzdevumus, kas doti uzņemšanas laukumā, varētu veikt labāk. Abi meitenes vecāki esot čakli amatierteātra aktieri, tādēļ Santa domā, ka teātra spēlēšana viņai esot asinīs.

Vislabprātāk Santa tēlotu kādu Marijas draudzeni, jo ar Mariju viņai esot ļoti līdzīgi raksturi:

Foto

 

Pieteikties konkursam Viņas melo labāk meklē aktrisi,  iespējams līdz maija beigām. Pieteikties un aplūkot konkursā iesūtītos foto vari šeit

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl