Romantiski! Puisis izmisīgi meklē aktrišu konkursā ieraudzīto meiteni

6 komentāri
Romantiski! Puisis izmisīgi meklē aktrišu konkursā ieraudzīto meiteni
Foto: publicitātes foto

Konkurss, lai kļūtu par vasaras karstākā seriāla Viņas melo labāk aktrisi, atnes ne mazums pārsteigumu. Fotogaleriju acīmredzot cītīgi skatās ne tikai kandidātes, bet arī citi seriāla skatītāji. Tā, lūk, viena no konkursa daudzajām dalībniecēm ir iepatikusies kādam lasītājam, un viņš lūdz portāla Skaties.lv palīdzību.

Vakar portāla Skaties.lv redakcija saņēma šādu vēstuli:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Laba diena!
Skatoties cauri cilvēkus, kas vēlas filmēties seriālā, acīs ļoti iekrita viena jaunkundze. Vai pastāv kāda maza iespēja uzzināt, kā varu ar viņu sakontaktēties? Būtu jums ļoti pateicīgs! Jauku dienu!

Jaunkundzi sauc Santa Zvejniece, kura ir viena no 1650 konkursa dalībniecēm.

Foto; publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Sazinoties ar Santu, viņa laipni piekrita sniegt kontaktinformāciju slepenajam pielūdzējam. Portālam Skaties.lv Santa pastāstīja, ka skatās dažādus seriālus un ir ievērojusi, ka nereti tajos epizodiskas lomas tēlo neprofesionāli aktieri, un bieži vien viņu tēlojums Santu neapmierina. Tādēļ jauniete pieteikusies konkursam, jo uzskata, ka viņa uzdevumus, kas doti uzņemšanas laukumā, varētu veikt labāk. Abi meitenes vecāki esot čakli amatierteātra aktieri, tādēļ Santa domā, ka teātra spēlēšana viņai esot asinīs.

Vislabprātāk Santa tēlotu kādu Marijas draudzeni, jo ar Mariju viņai esot ļoti līdzīgi raksturi:

Foto

 

Pieteikties konkursam Viņas melo labāk meklē aktrisi,  iespējams līdz maija beigām. Pieteikties un aplūkot konkursā iesūtītos foto vari šeit

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl