Romantiskas Ziemassvētku filmas, kas jāredz ikvienai

Komentāri

Ir pienācis laiks, kad, lūkojoties televīzijas ekrānos, redzam pasaules slavenus filmu šedevrus. Aplūkosim brīnišķīgākos Ziemassvētku romantisko filmu stāstus, kas ir sagatavoti sievietēm. Paņem segu un siltu upeņu dzērienu un gatavojies ieskauties ziemas pasakā. 

Apkopojot Ziemassvētku filmas, romantika un cieša ticība labajiem gariņiem ir īstena Ziemassvētku maģija, kas sasilda cilvēku sirdis. Līksmas dziesmas, jautri dialogi un mīlestības pilni stāsti ir šo filmu galvenā burvība un mērķis tevi aizkustināt. Tuvojoties Ziemassvētkiem, mūs sagaida garās brīvdienas, sniedzam neaizmirstamus filmu mirkļus, kas tev noteikti ir jāredz. Īsta romantika, sniegs un Ziemassvētku brīnumi palīdzēs tev iegūt Ziemassvētku noskaņojumu pat visdrūmākajā brīdī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Ziemassvētku filmu apskats

Video

The Holiday

How the Grinch Stole Christmas

Miracle on 34th street

The Family Stone

Bad Santa

Four Christmases

The Christmas Card

Groundhog Day

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl