Rīt sāc ievērot burkānu diētu un nedēļas nogalē lepojies ar slaidu figūru!

Pievienot komentāru
Rīt sāc ievērot burkānu diētu un nedēļas nogalē lepojies ar slaidu figūru!
Foto: freeimages.com

Nedēļas nogalē ballīte, bet kleita, ko vēlies ģērbt, ir nedaudz par šauru? Ja tev ir gribasspēks un apņemšanās, ir iespēja trijās dienās nomest pāris liekos kilogramus, kas tev traucē aizvērt kleitas rāvējslēdzēju. Izmēģini ļoti vienkāršu un efektīvu diētu – burkānu diētu.

Burkāns ir ļoti vērtīgs dārzenis, īpaši tagad – kad tas izaudzis pašu dārzā. Papildus vitamīniem un antioksidantiem, ko satur burkāns, oranžais dārzenis ir labs līdzeklis zarnu attīrīšanai. Tomēr ne katrs drīkst ievērot šo monodiētu. Pirmkārt, burkānu diētu nav ieteicams izmēģināt, ja ir problēmas ar kuņģa-zarnu trakta veselību. Tieši tāpat par šādu diētas ievērošanu pat domāt nedrīkst grūtnieces un barojošās mātes. Jāatceras, ka svaigi spiestu burkānu sulu nedrīkst dzert tukšā dūšā.

Burkānu diēta (ievērot 3 dienas)

Vispārējie noteikumi ļoti elementāri:

  •  trīs dienas jāēd tikai burkānu salāti;
  • stingri ievērot dzeršanas režīmu – dzert daudz ūdens, kā arī izdzert katru dienu 2 glāzes svaigu burkānu sulu.
  • gatavojot salātus, burkānus ļoti rūpīgi sasmalcina un sajauc ar citrona sulu.

Burkānu daudzumam, ko drīkst notiesāt šo trīs dienu laikā, nav ierobežojuma. Drīkst dzert tēju bez cukura, ūdeni. Burkānu sulu garšas daudzveidībai var atšķaidīt ar ābolu sulu. Diētas rezultāts pēc trīs dienām būs mīnus 2 -3 kilogrami.

Foto

Burkānu salātu recepte

Sarīvē divus burkānus un pārlej ar citrona sulu. Pēc tam sajauc ar augu eļļu. Sagriez jebkuru skābu augli (kivi, greipfrūtu, ābolu) un sajauc ar burkāniem. Augļus var aizstāt arī ar granātābolu sēkliņām. Salātiem var pievienot pavisam niecīgu daudzumu medus. Salātus var ēst četras līdz sešas reizes dienā, bet nelielās porcijās, turklāt kārtīgi sakošļājot.