Rīt pirmdiena? Nu un tad?! Kā tikt vaļā no skumjām par jaunu darba nedēļu?

1 komentārs
Rīt pirmdiena? Nu un tad?! Kā tikt vaļā no skumjām par jaunu darba nedēļu?

Ir skumji, ka kārtējā svētdienas vakarā mūs pārņem bēdas par to, ka jau atkal rīt ir jāceļas agri no rīta un jādodas ierastajās darba vai skolas gaitās. Pat ja tu mīli savu darbu un visu dari ar prieku, skumjas par aizvadīto nedēļas nogali ir neatkarīgi no tā. Kā lai tiek no šīm negatīvajām emocijām vaļā?

Ieplāno ko jautru

Kāpēc tev svētdienas vakars jāpavada vienatnē? Ieplāno kādu jautru aktivitāti draugu vai radu kompānijā – noskatieties kādu foršu filmu vai seriālu, vai sarīkojiet spēļu vakaru!

Izdari visus darbiņus jau piektdienā

Pirms dodies brīvdienās, izdari kaut ko pirmdienas rītam. Piemēram, saraksti plānotājā darāmo darbu sarakstu. Sīkums, tomēr ievērojami atvieglos tavu dzīvi.

Mājasdarbus izdari sestdienā

Atvēli sev svētdienu atpūtai. Ja māja ir nekārtīga, velti laiku tās sakopšanai sestdienā. Tu uzreiz jutīsi, ka svētdiena ir īsta brīvdiena un tu varēsi pilnībā relaksēties.

Neieplāno tikšanos pirmdienā

Sapulcēm un citām svarīgām sarunām izvēlies citu dienu, piemēram, otrdienu. Pirmdien tev ir pietiekami daudz
citu darbu, kas jāpaveic.

Atceries, visu uztver viegli, pat ja tevi nomāc pamatīgs “besis“!

TOP komentāri

  • Ingus Karkotko
    0 0 0

    Ingus Karkotko

    Tam jau domata sv... lai saplanotu pirmd,ka arri vissu ned. Jabut laimigam ja protams darbs un attalgojums priece. Sakkot par skolu,ja nevelejos celties kad no rita nebij trenini basiti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!