Risinājums kārpu nomocītajām. Maģiskais līdzeklis likvidēšanai, netērējot naudu

2 komentāri
Risinājums kārpu nomocītajām. Maģiskais līdzeklis likvidēšanai, netērējot naudu

Viens no populārākajiem veidiem, lai teiktu ardievas kārpām, ir to saldēšana, izmantojot šķidro slāpekli. Bet acīmredzot ir arī veidi, kā pati saviem spēkiem vari no tām atbrīvoties.

Vadoties pēc pētījuma, kas tika publicēts pediatru un pusaudžu medicīnas arhīvā, kurā piedalījās 51 pacients vecumā no 3–22 gadiem, pacienti tika sadalīti divās grupās. Vieniem kārpas likvidēja ar šķidrā slāpekļa palīdzību, kas ilga ar sešiem ārstēšanas cikliem, kur viens cikls ilgst divas – trīs nedēļas. Savukārt otrās grupas pacienti kārpas likvidēja ar līmlentes palīdzību. Līmlente uz kārpas ir jāatstāj sešas dienas, un, ja tā nokrīt, ir jāuzlīmē jauns līmlentes gabals. Pēc sešām dienām līmlente ir jānoņem, un vieta, kur atrodas kārpa, ir jāievieto ūdenī un jāpaberzē. Pēc 12 stundām jāpaņem jauns līmlentes gabals un atkal jāuzlīmē uz kārpas, un šāds cikls jāturpina tik ilgi, kamēr kārpa pazūd.

Rezultāti

No 51 pacientiem, kas veica šo pētījumu 26 tika ārstēti ar līmlentes palīdzību, bet 25 ar šķidro slāpekli. 22 pacientiem, kuri izmantoja līmlenti kārpas bija pazudušas, bet tiem 25 pacientiem, kuri izmantoja šķidro slāpekli, tikai 15 pacientiem pazuda kārpas.

Foto: slavenības, kurām ir bijušas kārpas

TOP komentāri

 • Sigita
  +1 +1 0

  Sigita

  No sirds iesaku-varbūt ne visai estētiski un tomēr,palīdz!
  Var izmantot kā vīrietis,tā sieviete.
  Jau iepriekš atvainojos.
  Vakarā pirms gulētiešanas sasmērējiet kārpas ar mēnešreizēm,uzlīmējiet leikoplastu,no rīta noņemiet,nomazgājiet to vietu un aizmirstiet,pēc aptuveni-nedēļas pamanīsiet pārmaiņas.
  Sievietēm"savas"gan nederēs,palūdziet draudzenei,meitai,mammai.
 • Andrita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl