Rīgas modes nedēļa solās būt ”sulīga” ar tematiskajiem pasākumiem

Komentāri
Rīgas modes nedēļa solās būt ”sulīga” ar tematiskajiem pasākumiem

No 27. oktobra līdz 2. novembrim Rīga atkal nokļūs modes svētku epicentrā, jo pilsētā norisināsies Rīgas modes nedēļa. Šajā sezonā modes cienītājus priecēs piesātināta programma, kurā iekļautas ne tikai profesionālās modes skates, bet arī tematiskie pasākumi, dizaineru prezentācijas un krāšņas ballītes.

28. oktobrī pirmajā Baltijas dizaineru preses šovrumā 8 ROOMS notiks pasākums nozares profesionāļiem, kura laikā lūgtie pircēji varēs pasūtīt iepatikušos izstrādājumus, kurus piedāvā tādi dizaina zīmoli kā Dace Bahmann, One Wolf, Ivo Nikkolo, QooQoo, Flash you and me.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā pašā dienā mākslas galerijā PUTTI notiks Igaunijas mūsdienu rotu dizaineru grupas izstāde ”Gaisa pils”. Dizaineru centieni atspoguļot pasaules tumšo pusi izpaužas radītajā aksesuāru līnijā, kurā valda melnā krāsa un brūno toņu gamma. Izstādes noformēšanai Igaunijas mākslinieki ir izmantojuši apdedzinātus koka dēļus un dažādus interjera priekšmetus, piebilstot, ka apdedzinātais koks ir trausluma iemiesojums.

Foto

No šīs sezonas modes prezentācijām noteikti ir jāmin Latvijas dizaineres Elīnas Dobeles apavu kolekcijas skate. Lai gan apavu dizaineru kolekcijas Latvijā netop tādos apmēros kā apģērbu kolekcijas, Elīna uzskata, ka apavi ir visa tēla pamats. Zīmolu visvairāk raksturo izcilā kvalitāte un unikālais dizains, kuru veido netradicionālas materiālu kombinācijas. Dizainere savos darbos izmanto audumu, ādu, auklas, metālu un koku.

25. jubilejas Rīgas modes nedēļa kļūs par vēl vienu veiksmīgu pagrieziena punktu Latvijas modes attīstībā, vienuviet pulcējot labākos modes pasaules pārstāvjus.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl