Rīgas modes nedēļa solās būt ”sulīga” ar tematiskajiem pasākumiem

Komentāri
Rīgas modes nedēļa solās būt ”sulīga” ar tematiskajiem pasākumiem

No 27. oktobra līdz 2. novembrim Rīga atkal nokļūs modes svētku epicentrā, jo pilsētā norisināsies Rīgas modes nedēļa. Šajā sezonā modes cienītājus priecēs piesātināta programma, kurā iekļautas ne tikai profesionālās modes skates, bet arī tematiskie pasākumi, dizaineru prezentācijas un krāšņas ballītes.

28. oktobrī pirmajā Baltijas dizaineru preses šovrumā 8 ROOMS notiks pasākums nozares profesionāļiem, kura laikā lūgtie pircēji varēs pasūtīt iepatikušos izstrādājumus, kurus piedāvā tādi dizaina zīmoli kā Dace Bahmann, One Wolf, Ivo Nikkolo, QooQoo, Flash you and me.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tajā pašā dienā mākslas galerijā PUTTI notiks Igaunijas mūsdienu rotu dizaineru grupas izstāde ”Gaisa pils”. Dizaineru centieni atspoguļot pasaules tumšo pusi izpaužas radītajā aksesuāru līnijā, kurā valda melnā krāsa un brūno toņu gamma. Izstādes noformēšanai Igaunijas mākslinieki ir izmantojuši apdedzinātus koka dēļus un dažādus interjera priekšmetus, piebilstot, ka apdedzinātais koks ir trausluma iemiesojums.

Foto

No šīs sezonas modes prezentācijām noteikti ir jāmin Latvijas dizaineres Elīnas Dobeles apavu kolekcijas skate. Lai gan apavu dizaineru kolekcijas Latvijā netop tādos apmēros kā apģērbu kolekcijas, Elīna uzskata, ka apavi ir visa tēla pamats. Zīmolu visvairāk raksturo izcilā kvalitāte un unikālais dizains, kuru veido netradicionālas materiālu kombinācijas. Dizainere savos darbos izmanto audumu, ādu, auklas, metālu un koku.

25. jubilejas Rīgas modes nedēļa kļūs par vēl vienu veiksmīgu pagrieziena punktu Latvijas modes attīstībā, vienuviet pulcējot labākos modes pasaules pārstāvjus.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl