Komentāri

Svinot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, pasākumu operators UNTITLED pasākums sadarbībā ar LR Valsts policiju un ar Rīgas domes atbalstu 30. maijā no plkst. 12.00–18.00 Rīgā, Esplanādē jau trešo reizi rīkos ģimeņu drošības festivālu Piedzīvojumu vasara.

Drošības festivāls Piedzīvojumu vasara ir jautrs pasākums visai ģimenei, kurā pirms vasaras iestāšanās atcerēties un iemācīties lietas, kas palīdzēs vasaru pavadīt droši un bez liekām raizēm. Drošības festivālā šogad piedalīsies gan operatīvie dienesti, gan dažādi uzņēmumi un organizācijas, kuriem ir būtiski aktualizēt jautājumus, kas skar bērnu un jauniešu drošību. Drošības festivāls šogad norisināsies jau trešo reizi. Pasākuma galvenais mērķis paliks nemainīgs – papildināt bērnu, jauniešu, kā arī pieaugušo zināšanas par būtiskiem drošības aspektiem, lai vasara tiktu aizvadīta bez liekām raizēm un pārdzīvojumiem. Sekojot aizvadīto gadu labajai pieredzei, arī šogad pasākumu norises teritorijā tiks iekārtotas dažādas tematiskās zonas, kurās varēs apgūt dažādas iemaņas. Kā rīkoties ugunsgrēka gadījumā vai ja mājā izplūdusi gāze? Kas jāievēro, atrodoties pie vai uz ūdens? Kas noteikti jāzina, apejoties ar elektroierīcēm? Kādi noteikumi jāievēro, atrodoties uz ceļiem un ielām? Kas noteikti jāievēro, dodoties ceļojumā ārpus valsts? Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem uzskatāmi sniegs speciālisti no Valsts policijas, Rīgas pašvaldības policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Valsts robežsardzes, Valsts ieņēmumu dienesta, kā arī uzņēmumiem Latvijas gāze, Sadales tīkls u.c. Visas dienas garumā lielajiem un mazajiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja arī tuvāk aplūkot operatīvo dienestu transportlīdzekļus un uzzināt vairāk par dienestu un uzņēmumu ikdienas darbu. Tāpat, apmeklētājus priecēs kinologu un dienestu suņu paraugdemonstrējumi, būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, kā arī satikt jau labi zināmos dienestu talismanus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visi drošības festivāla apmeklētāji ir aicināti pasākumā piedalīties, izmantojot Piedzīvojumu kartes – tajās būs atzīmēti punkti pasākuma teritorijā, kurus apmeklējot un izpildot speciālistu uzdotu uzdevumu, varēs saņemt zīmoga nospiedumu. Sakrājot visus zīmogu nospiedumus, atklāsies drošības festivāla apslēptais ziņojums.

Drošības festivālu Piedzīvojumu vasara 2015 rīko pasākumu operators UNTITLED pasākums sadarbībā ar Valsts policiju un ar Rīgas domes atbalstu.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Video atskats no pirmā Drošības festivāla 2013.gadā

Vairāk informācija: www.festivals.lv

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl