Riga Fashion Week ietvaros notiks profesionāls matu kopšanas šovs

Komentāri
Riga Fashion Week ietvaros notiks profesionāls matu kopšanas šovs

Rīgas modes nedēļas ietvaros, 31. oktobrī, viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija notiks Schwarzkopf Professional trend show – Essential Looks, kas tapis sadarbībā ar Latvijas dizaineri Daci Bahmani un Latvijas modes dizaineru konceptveikalu 8 ROOMS.

Divreiz gadā Schwarzkopf Professional starptautiskā stila ekspertu komanda, iedvesmojoties no lielākajiem pasaules modes šoviem, trendseteriem un sociālo tīklu slavenībām, prezentē essential looks kolekcijas, kas atspoguļo matu griezumu un krāsojumu tendences nākamajām sezonām. Šobrīd zīmols aktualizē essential looks rudens/ziemas Flex kolekciju 02/2016 ar trim aktuālām tendencēm: Genderless, Athleisure un Koolblonds, kas spilgti atspoguļo aktuālās dzīvesveida, matu kopšanas un modes tendences.

Foto: publicitātes foto

Frizūras ir neatņemama sastāvdaļa modes kontekstā, – tās palīdz pilnvērtīgi atspoguļot dizainera iecerēto tēlu, kā arī attēlot kolekcijas īpašo raksturu, tāpēc Rīgas modes nedēļa savā šīs sezonas sesijā piedāvā frizūru tendenču šovu. 25. Rīgas modes nedēļa notiks šoruden, no 27. oktobra līdz 2. novembrim.

Lasi vēl