Revolucionārs līdzeklis kosmētikas pasaulē – argana eļļa

0 Komentāru
Revolucionārs līdzeklis kosmētikas pasaulē – argana eļļa

Argana eļļa tiek dēvēta par jaunības, veselības un skaistuma eliksīru. Tas ir kā dārgs un rets izraktenis. Vaicāsi, kādus brīnumus tas spēj radīt? Lūk, atbilde!

Argana eļļa, saukta arī par  Marokas šķidro zeltu, tiek iegūta no argana koka augļiem, kuri līdzinās olīvām. Šis koks tiek uzskatīts par vienu no vecākajām koku sugām pasaulē, kas diemžēl sastopams vien Marokas dienvidaustrumos. Argana eļļas sastāvā ir A, E, F vitamīni, kā arī dabīgi antioksidanti, kuriem piemīt pretiekaisuma īpašības. Šī eļļa mitrina un tonizē sejas ādu, kā arī palīdz cīnīties ar ādas nepilnībām. Mūsdienu kosmetoloģijā argana eļļai analogu nav. Tā baro, atjauno, mitrina, aizsargā un atjauno. To izmanto ne tikai ādas mitrināšanai, bet arī trauslu nagu un matu stiprināšanai.

Ņem vērā!

Pirms matu mazgāšanas uzklāj argana eļļas masku, atstāj to uz 40 minūtēm, ietinot tos pārtikas plēvē un siltā dvielī. Pēc tam veic ierasto matu mazgāšanas rituālu ar šampūnu un kondicionieri. Šo metodi iecienījusi arī bīstamā mājsaimniece Eva Longorija. Lūk, kā viņas mati mirdz!

Foto: argana eļļas cienītāja Eva Longorija

0 Komentāru