”Resnums nav jāreklamē – tas ir slinkums un nolaidība.” Fitnesa trenere Anita Pužule par ”body positive”

Jau labu laiku viena no populārākajām tendencēm pasaulē ir ”body positive”. Tendence liek mīlēt savu ķermeni neatkarīgi no liekajiem kilogramiem. Viena no populārākajām Latvijas fitnesa trenerēm Anita Pužule neatbalsta šo kustību un uzskata, ka resnums nav jāreklamē!

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Resnā Bārbija

  Resnā Bārbija

  Es svelmē saņēmos un nopļāvu ar benzīna stumjamo pļaumašīnu, sabiedriskā kārtā, Baltezera peldvietu, jo vietējās fitnesa entuazistes nevar 3 stundas pļaut kā to var resna sieviete. Laikam tomēr tās kārnules ne tā trenējas, var tikai sauļoties haha.
 • Sss

  Sss

  Ne visi var atļauties doties uz sporta zāli, ne visiem ir labi gēni un ir daudz citu lietu , kas var traucēt. Bet pārāk traki pārtrenējusies sieviete izskatās traģiskāk nekā sieviete ar pāris liekajiem kilogramiem.
 • Dita

  Dita

  Labs reklāmraksts, žēl ka nav attiecīgi atzīmēts, lai VID var uzskaitīt. Par rakstā minēto - veselīgs nav ne pārlieks resnums, ne pārlieks tievums ar apsēstību pavadīt lielāko mūža daļu sporta zālē. Starp citu problēmas ar auglību parasti ir pārlieku tieviem cilvēkiem ar psiholoģiskajām bremzēm smadzenēs, nevis normāliem cilvēkiem.
 • Anta
 • Anonīmais

  Anonīmais

  Kad visu rakstu izslasīju, sapratu kad šai trenerei nu galīgi viss nav savā vieta, jā saprotu kad pārtaukošanās nav veselīga, un vajag pie sevis piestrādāt, bet no trenēs teiktā varētu teikt kad apaļīgas sievietes nav skaistas, viņam visam ir mīnusi. Nu kāda tad ir piemēram skaista sieviete? Jo kā viņa izskatās nu galīgi nav skaisti.
 • ....

  ....

  Resnums- tā ir trağēdija, bet muskuļaina sieviešu kārtas būtne nav sieviete.
 • Viņa
 • Ida

  Ida

  Un kas tad ir jāreklamē?! Tievs, un (manā uztverē) aseksuāls augums un mazs sunītis?! Esmu par veselību un labu pašsajūtu, kas protams ietver sportiskās aktivitātes un sakārtotu uzturu. Bet, ja sievietei dzīve pēc 30mit sastāv tikai no sporta zāles un suņa... tad var gudri apkārt bļaustīties un mācīt citus kā dzīvot. Ja to man teiktu daudzbērnu mamma, kura strādā 2 darbos un vakaros ar bērniem pilda mājas darbus un bērnus vēl uz treniņiem izvadā + vakariņas visai saimei pagatavo, tad tam ieteikumam un viedoklim būtu cita pievienotā vērtība. Tracina šitās visgudres, kam dzīve tikai no sporta zāles sastāv.
 • Silvija

  Silvija

  Piekrītu, nav ko resnumu slavināt un mīlēt kā cildina Salcēviča. Kamēr esi jauns,tikmēr tas netraucē un var sevi mīlēt, bet pēc tam vecumā sākas,muguras, kāju sāpes,aizdusa utt. Zinu ko runāju, jo pati tāda biju un tagad saskatīs ar šīm problēmām.
 • janis

  janis

  cik var but pretigas kuces liekas vinas ir navei parada cermju saestas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!