”Reizi mēnesī matos iesmērēju majonēzi,” – topošās skaistumkaralienes dailes knifiņi

12 komentāri
”Reizi mēnesī matos iesmērēju majonēzi,” – topošās skaistumkaralienes dailes knifiņi
PRIVĀTAIS ARHĪVS

35 gadus vecā rīdziniece Marika Baļiko, kura šogad cīnās par Latvijas daiļākās sievietes titulu skaistumkonkursā ”Mrs. Latvija”, var lepoties ar īpaši kupliem matiem. Viņa nenoliedz ka to kopšana prasa zināmu uzmanību, un savu recepti skaistiem, veselīgiem matiem smaidīgā Marika uztic Skaties.lv lasītājām.

Marikas nodarbošanās jau 15 gadus saistīta ar telekomunikāciju nozari. Viņa ir arī mamma diviem bērniem. Bet viņas lielā aizraušanās ir rokdarbi un skaistu lietu darināšana mazuļu miedziņam. Vairāk par skaisto Mariku lasi šeit!

Kā Marika atzīst Skaties.lv, runājot par skaistumkopšanu, pats galvenais ir labs, kvalitatīvs miegs, ūdens un dabīga kopjošā kosmētika.

”Esmu apdāvināta ar bieziem matiem. Protams, tas prasa arī milzīgu darbu, lai matus saglabātu veselīgus un skaistus, it īpaši, ja tos regulāri krāso un taisno, kā to daru es.

Kā es saglabāju matus veselīgus? Pavisam vienkārši – reizi mēnesī matos iesmērēju majonēzi, bet labu majonēzi, vislabāk Provansas dzelteno majonēzi. To ieklāju matos kā maksu un pēc 15 minūtēm kārtīgi izskaloju. Ļoti labi stiprina un mitrina matus,” par daudzu iemīļotā pārtikas produkta izmantošanu skaistumkopšanā stāsta Marika.

Par majonēzes “burvestībām” matos viņai pirms vairākiem gadiem pastāstījusi friziere. ”Kādu laiku biju izvēlējusies būt blondīne. Balināšana, protams, sabojāja manus matus un tad daudz piestrādāju, lai tos atjaunotu,” stāsta topošā skaistumkaraliene.

Pāris gadus viņai bijis arī īss matu griezums: ”To gan izvēlējos, lai ekonomētu laiku, jo par matiem un frizūru esmu rūpējusies vienmēr.”

Tāpat viņa matus ir lutinājusi ar botoksa procedūrām un arī ar tik populāro keratīna taisnošanu. ”Tomēr šī procedūra man neiet pie sirds, efekts ir foršs, mati taisni, gludi un nepūkojas, bet es mēdzu ikdienā veidot arī dažādus matu sakārtojumus – gan lokas, gan cirtas, un ar keratīnu taisnotos matus nevar ieveidot, lai matu sakārtojums turētos ilgstoši,” pieredzē dalās konkursante.

Sejai un ķermenim Marika izvēlas dabīgos krēmus, patlaban viņas redzeslokā nonākusi zīmola ”Neovita” kopjošā kosmētika. Savukārt ar speciālām kosmētiskajām procedūrām vai SPA viņai sevi sanāk palutināt reti.

Lai uzturētu formā figūru, Marikai ir pavisam vienkāršs paņēmiens – būt nebeidzamā kustībā, aktīvai: ”Ar mašīnu braucu tikai tad, ja attālumu nevar aiziet kājām. Bieži izbraucu kādu līkumiņu ar velosipēdu.”

Par uzturu gan viņa īpaši neuztraucoties. ”Ēdu visu, kas garšo, dzeru ūdeni. Cenšos izvēlēties veselīgāku ēdienu, tomēr vienmēr saku: dzīvojam vienreiz un dzīve ir īsa, tāpēc maltīti sāc ar saldo,” ar smaidu atzīst Marika.