Redzēt, kā vecāki nedēļas laikā noveco par 10 gadiem: Aija Andrejeva atklāti par traģēdiju ģimenē

5 komentāri
Redzēt, kā vecāki nedēļas laikā noveco par 10 gadiem: Aija Andrejeva atklāti par traģēdiju ģimenē
Foto: ekrānuzņēmums

LNT raidījuma “Profesija mamma” jaunākajā raidījumā ļoti smaga tēma – bezvēsts pazudušie cilvēki. Katru dienu Latvijā pazūd vismaz divi cilvēki. Pagājušajā gadā pazudušo skaits bija sasniedzis 900 – liela daļa no tiem pusaudži un bērni. Ir tie, kas atrodas paši, citus atrod, bet ir tie, kuri neatgriežas nekad. Kā jūtas ģimenes un ko par to saka glābēji?

Raidījumā šoreiz piedalās bezvests.lv vadītājs – Aleksandrs Bogdanovs, dziedātāja Aija Andrejeva, balss improvizācijas māksliniece Dana Indāne, kā arī Evita un Ingus Vītoliņi – policisti, kuri brīvprātīgi iesaistās pazudušo meklēšanā.

Jau devīto gadu darbojas apvienība bezvests.lv, par kuras darbību raidījumā atklāti stāstīja Aleksandrs Bogdanovs – kas jāzina, iesaistoties meklēšanā un citas noderīgas lietas tiem, kuri kādreiz nonāks situācijā, kad būs jāpalīdz. Kas interesanti, Aleksandrs atklāj, ka pa visiem šiem gadiem nav bijis gadījums, kad atrastos cilvēks, pateicoties ekstrasensiem. Savukārt Evita un Ingus Vītoliņi ir policisti, kuri brīvprātīgi meklē pazudušos. Pārim ir apmācīti suņi, kas palīdz pazudušo meklēšanā.

“Profesija mamma” atklāti par aktrišu “resno” bērnību

Dana Indāne, balss improvizācijas māksliniece atminas, ka viņas māsa Annamarija pazuda pirms 11 gadiem, kad viņai bija vien 16 gadu. Dana atklāj, ka tajā laikā brīvprātīgos uzrunāt bija krietni grūtāk, nekā tas ir tagad, un vienīgā ticība tajā laikā bija policijai.

Aijas Andrejevas ģimenē arī pirms vairākiem gadiem notikusi nelaime – Aijas brālis Anrijs pazuda laikā, kad Aija piedalījās šovā “Talantu fabrika”.

Aija atklāj, ka ģimene joprojām nav tikusi ar to galā, tomēr, gadiem ejot, sākuši pieņemt situāciju tādu, kāda tā ir. Anrijs pazuda mīklainos apstākļos, nebija klaiņotājs. Tieši tādēļ bijis tik skumji apzināties, ka ar tik jaunu zēnu varētu notikt traģēdija.

Kas notiek, kad ticība ienāk ģimenē?

Aija neslēpj arī to, ka viņa savām acīm redzējusi, kā vecāki nedēļas laikā noveco par 10 gadiem. Tieši Aija un viņas māsa bijušas tās, kura sāka rūpēties par vecākiem.

Vairāk skaties raidījumā “Profesija mamma”!

Foto

Video

5 komentāri