Komentāri

2. septembra raidījumā šīs nedēļas Garšas mednieki viesojās Kristapa Rasima bērnības zemē – Kārsavā.

Kristaps savu bērnību pavadīja laukos. Šīs nedēļas varoņi dodas uz Latgali, kur viņus sagaida ar dejām un dziesmām latgaliešu mēlē. Kamēr Kristaps gatavo maltīti ar saimnieci Ainu, dalībnieki saiņo dāvaniņas, veido svecītes un glezno. Pēc tam dalībnieki dodas apskatīt slaveno Mežvidu tomātu saimniecību.

Kristaps viesus cienāja ar tomātu zupu ar speķi, jēra gaļu, ceptiem kartupelīšiem, bet saldajā – izslavētās latgaliešu asuškas. Dalībnieki atzina, ka ir pārlaimīgi un neskopojās ar vērtējumu. Noskaties 2. septembra epizodi un izbaudi Latgales garšas kopā ar dalībniekiem!

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl