Raksturs un kaites – viss roku rokā

Komentāri

2. Bailuļi

2/7

Skopajiem

Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

Draud sirds un asinsvadu kaites, jo tie satraucas, pat pirkdami maizes kukuli. Visur kurn un kaulējas, dusmojas par cenu, rauc pieri un niknojas, ja neizdodas neko iztielēt. Viņi atrodas hroniska stresa varā un nesaprot, kā ārstiem un par medikamentiem vajadzēs maksāt vairāk. Nemiers posta un rada asinsvadu spazmas. Pirmie padodas galvas asinsvadi, kuri ir vārīgāki. Sekas skaidras – migrēna, asinsrites traucējumi, pat insults.

2. Bailuļi

2/7
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl