Raksta lasītāja: Katru dienu biju “kliņķī”… Patiess stāsts, cik dramatiski var pārdzīvot vienpusēju mīlestību

Pievienot komentāru
Raksta lasītāja: Katru dienu biju “kliņķī”… Patiess stāsts, cik dramatiski var pārdzīvot vienpusēju mīlestību

Vēlos padalīties… “Tās” attiecības… Neilgas, toties emociju pilnas…

Es satiku viņu draudzenes kāzās, tajā laikā man bija cits vīrietis, ar kuru biju jau dzīvojusi kopā vairākus gadus. Viņš mani apbūra ar savu šarmu, skatienu, stāju… Es burtiski iemīlējos no pirmā acu skatiena. Nezināju, ko darīt, jo biju jau attiecībās. Rezultātā sāku tikties “pa kluso” ar VIŅU un pametu savu draugu.

Tas bija nepatīkams laiks manā dzīvē, jo visi bija pret mani, mana ģimene ar mani nerunāja, visa pasaule bija pret mani. Man bija gremošanas traucējumi aiz pārdzīvojumiem. Aiz stresa pazuda balss (divas nedēļas čukstēju). Bet tas viss bija sīkums, jo blakus man bija mans sapņu vīrietis. Es biju bezgalīgi un naivi iemīlējusies.

Sākums bija pasakains… neko tādu nebiju jutusi – nekad. Bet tad… pēkšņi, kaut kas notika. Mēs vairs netikāmies tik bieži, jo viņš vienmēr bija aizņemts. Es jutu, ka kaut kas nav kārtībā, sākumā klusēju un mierināju sevi, ka drīz viss pāries, drīz viss būs kārtībā. Es atzinos viņam mīlestībā… Pēc nedēļas viņš man uzrakstīja, ka vēlas mani kā draugu. Tas mani sagrāva!

Raudāju nedēļām ilgi, jo es pat nezināju iemeslu. Viss bija pelēks un nenozīmīgs. Tad, kad asaras beidzās, centos izlīst no depresijas ar sporta palīdzību. Tas palīdzēja uz neilgu laiku… Tad sāku dzert! Katru dienu biju “kliņķī” un tas palīdzēja. Tas ir nožēlojami, bet tas palīdzēja, vairs nedomāju par viņu. Tikos ar “draugiem”, daudz smējos.

Ar laiku pārstāju dzert. Domas atkal sāka ņemt virsroku. Domāju par viņu gadu… no vietas. Katru dienu! Iestājās pavasaris, un satiku citu vīrieti, sākumā to uztvēru kā aizraušanos, laba laika pavadīšanu. Tad es sapratu, ka sāku iemīlēties viņā, un tad es aizdomājos par visu situāciju… Un ar skaidru skatienu visu pavēroju no malas. Tagad man ir vīrietis, kas mani mīl bezgalīgi… rūpējas par mani tā it kā es esmu princese. Es jūtos tik mīlēta kā nekad. Viss muļķīgākais visā šajā situācijā, ka man ir bail… man ir bail, ka viss atkārtosies, ka atkal iemīlēšu un atkal tikšu sāpināta. Jo.. mēs dziļāk ielaižam cilvēku savā sirdī – jo sāpīgāk ir šķirties… Bet ir vērts riskēt! (kā saka – kas neriskē – tas nedzer šampanieti).

Dalies ar saviem pārdzīvojumiem Skaties.lv/Sievietei forumā!

Lasi vēl