Komentāri

Raidījuma Bez Tabu 15. gadu jubilejas pārraidē vadītāja Agnese Drunka skatītājus pārsteidza ar jaunu matu sakārtojumu. Dzimšanas dienas reizē ”pārlapojot” raidījuma arhīvu, arī kolēģus pārsteidza atmiņu uzplaiksnījumi par Agneses biežajām pārvērtībām.

Agnese atzīst, ka viņas lēmumiem par jaunu matu sakārtojumu nav regularitātes. Nereti tas ir kopīgs radošs process ar Agneses frizieri Andri Kačanovski, kuram piederot arī ideja par ilgviļņiem. Cilvēku reakcijas uz Agneses matu pārvērtībām ir ļoti dažādas. Pēc jubilejas “taisnās frizūras”, kolēģes kaimiņiene lūgusi pateikt Agnesei, lai nekādā gadījumā vairs neliek ilgviļņus. Savulaik no skatītājiem, paziņām un kolēģiem ir saņemts arī gluži pretējs vērtējums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Agnese pati cenšas nepieķerties nevienam matu sakārtojumam, ar domu – nav jau zobi, ataugs. Reizēm gan šķietot, ka lēmumi dzīvē pieņemti tiek atbilstoši frizūrai. Ja ir ”gludais periods”, tad arī attieksme pret dzīvi ir līdzenāka, ja čirkainais – raksturs kļūstot spuraināks. Atceroties zēngalviņas periodus, tad pavisam īsie mati Agneses dzīvē bijuši tūlīt pēc abu lielāko bērnu piedzimšanas. Jaunākā meitiņa Rūta nākusi pasaulē, kad Agnese jau lielākoties bija raidījuma vadītāja. Tiešais ēters uzliek lielāku atbildību, un matu sakārtojumu nevar negaidīti mainīt, nesaskaņojot ar raidījuma stilistēm. Tomēr Agnesē īso matu sajūta joprojām dzīvo, tādēļ ļoti iespējams, ka pārredzamā nākotnē skatītāji sastaps Bez Tabu vadītāju atkal jaunā veidolā.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl