Raidījuma Bez Tabu aizkulišu vēsture. Agneses Drunkas frizūru kaleidoskops

0 Komentāru
Raidījuma Bez Tabu aizkulišu vēsture. Agneses Drunkas frizūru kaleidoskops

Raidījuma Bez Tabu 15. gadu jubilejas pārraidē vadītāja Agnese Drunka skatītājus pārsteidza ar jaunu matu sakārtojumu. Dzimšanas dienas reizē ”pārlapojot” raidījuma arhīvu, arī kolēģus pārsteidza atmiņu uzplaiksnījumi par Agneses biežajām pārvērtībām.

Agnese atzīst, ka viņas lēmumiem par jaunu matu sakārtojumu nav regularitātes. Nereti tas ir kopīgs radošs process ar Agneses frizieri Andri Kačanovski, kuram piederot arī ideja par ilgviļņiem. Cilvēku reakcijas uz Agneses matu pārvērtībām ir ļoti dažādas. Pēc jubilejas “taisnās frizūras”, kolēģes kaimiņiene lūgusi pateikt Agnesei, lai nekādā gadījumā vairs neliek ilgviļņus. Savulaik no skatītājiem, paziņām un kolēģiem ir saņemts arī gluži pretējs vērtējums.

Agnese pati cenšas nepieķerties nevienam matu sakārtojumam, ar domu – nav jau zobi, ataugs. Reizēm gan šķietot, ka lēmumi dzīvē pieņemti tiek atbilstoši frizūrai. Ja ir ”gludais periods”, tad arī attieksme pret dzīvi ir līdzenāka, ja čirkainais – raksturs kļūstot spuraināks. Atceroties zēngalviņas periodus, tad pavisam īsie mati Agneses dzīvē bijuši tūlīt pēc abu lielāko bērnu piedzimšanas. Jaunākā meitiņa Rūta nākusi pasaulē, kad Agnese jau lielākoties bija raidījuma vadītāja. Tiešais ēters uzliek lielāku atbildību, un matu sakārtojumu nevar negaidīti mainīt, nesaskaņojot ar raidījuma stilistēm. Tomēr Agnesē īso matu sajūta joprojām dzīvo, tādēļ ļoti iespējams, ka pārredzamā nākotnē skatītāji sastaps Bez Tabu vadītāju atkal jaunā veidolā.

Skaties video:

0 Komentāru