Ragana Merilina Kerro paziņo, ka pārmērīga ēšana un diētu ievērošana liecina par mīlestības trūkumu dzīvē

Pievienot komentāru
Ragana Merilina Kerro paziņo, ka pārmērīga ēšana un diētu ievērošana liecina par mīlestības trūkumu dzīvē
INSTAGRAM

Igauņu ragana Merilina Kerro sociālajos tīklos bieži vien saņem aicinājumus padalīties ar efektīvu diētu receptēm. Merilina publisko ierakstu, kurā paziņo, ka pārmērīga ēšana, diētas parāda mīlestības un uzmanības trūkumu dzīvē.

Merilina raksta, ka mūsu ķermenis ir svētnīca, kuru izmantojam, lai pabeigtu ceļu uz zemes.

Ikvienam ķermenim nepieciešama atpūta, iekšēja harmonija un enerģija. Neviens nespēj kontrolēt, kā izmantojam savas enerģētiskās rezerves un kā tās atjaunojam.

Igauņu ragana Merilina Kerro skaidro, cik būtiski ir prast pateikt – nē!

Skaistule uzskata, ka, tāpat kā automašīna nevar braukt bez degvielas, tāpat arī ķermenis nevar funkcionēt bez ēdiena.

Mūs ietekmē viss, kas atrodas apkārt. Kādu ”degvielu” dosim savam ķermenim? Ēdienam ir jāsniedz bauda, jāuzmundrina ķermenis un dvēsele.

Daudzi cilvēki raganai jautā padomus kā notievēt, prasa efektīvas tievēšanas receptes.

Baltā ragana domā, ja cilvēkam nav pietiekami daudz uzmanības, mīlestības, tad viņš to visu aizvieto ar ēdienu. Kā nekā ēdiens spēj dot baudu, likt justies labi, radīt līdzīgu sajūtu mīlestības eiforijai.

Merilinas Kerro atbalstītāji apsveic raganu ar iestūrēšanu laulības ostā. Vai igauniete apprecējusi bērna tēvu?

Atkarība no ēdiena aizņem lielu daļu mūsu dzīves un domu, ir grūti no tās atbrīvoties. Var nedēļu vai mēnesi ievērot diētu, bet agri vai vēlu cilvēks atgriezīsies pie iemīļotā ēdiena.

Neviens nevēlas un nevar dzīvot vientulībā, bez uzmanības un mīlestības. Visas nosauktās lietas rada balansu, kas nepieciešams fiziskajai un emocionālajai labsajūtai.

Ragana aicina atteikties no cilvēkiem, kuri mūs izmanto un kuru ietekmē ievērojam diētas. Nebūs nekādu izmaiņu, kamēr nestrādāsim ar savu iekšējo pasauli, nesapratīsim, kas tieši pietrūkst un motivē pārmērīgi ēst.

Igauņu ragana Merilina Kerro atklāj, kā noskaņot sevi laimīgai nākotnei un panākumiem

Jābūt spēcīgiem un nav jābaidās izteikt skaļi savas vēlmes un jūtas. Ķermenis parāda iekšējo stāvokli, neviens nekad nespēs apmānīt savu sirdi.

Merilina iesaka atrast sevī labās īpašības, mīlēt un atļaut citiem mīlēt sevi, tad uzmanības un mīlestības trūkums nebūs “jāslīcina” ēdienā.