Komentāri
Puiši, piedodiet! Apprecējusies viena no skaistākajām sievietēm pasaulē
Foto: AFP, LETA

Aktrise Margota Robija, kura popularitāti ieguva filmās “Fokuss”, “Volstrītas vilks” un “Pašnāvnieku vienība”, nu ir precēta sieviete! Aktrise mijusi gredzenus ar režisoru Tomu Akerliju.

26 gadus vecā austrāliešu aktrise draudzējas ar Akerliju jau divus gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savā “Instagram” profilā aktrise publicējusi visnotaļ provokatīvu attēlu, kurā skaidri un gaiši redzams, ka vairs nav brīva sieviete un ka simpātiskajai aktrisei ir apnikušas medijos izskanējušās baumas par aktrises privāto dzīvi.

Satraucoša tendence Latvijas šovbiznesā – bildinājums baseinā!

Foto

A post shared by @margotrobbie on

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl