Pucējamies festivālam! Kā izskatīties superstilīgi

Komentāri
Pucējamies festivālam! Kā izskatīties superstilīgi

Ilgi gaidītais festivālu laiks tuvojas. Aizvadīts ir Summer Sound festivāls Liepājā, bet priekšā vēl Positivus festivāls Salacgrīvā, Holi krāsu festivāls, Kubana – Lucavsalā un vēl daudzi citi pasākumi, kuri noteikti ir tavā “to-do” listē. Skaties.lv sadaļa Sievietei ir sagatavojusi iedvesmu tavam vasaras festivālu stilam.

Joprojām aktuālas ir dažādas galvasrotas. Rotā savu galvu ar ziedu kroņiem, vainagiem vai lentītēm. Matu sakārtojumu veido pēc sirds patikas – lokas, bizes, kā arī taisni mati šovasar ir aktuāli. Lielisks aksesuārs būs arī brilles. Apskati šīs sezonas aktuālākās saulesbrilles šeit!

Runājot par apģērbu, bruņojies ar ko vieglu un ērtu, bet neaizmirsti arī par siltāku džemperīti vai jaciņu. Izvēlies ādas jaku – tā piestāvēs visam.

Kājās auj stilīgās garās zeķes kopā ar gumijas vai ādas zābaciņiem. Paķer līdzi balerīnas stila kurpītes, saulīte noteikti priecēs visu festivālu laikā.

Foto: stilīgākās festivālu Coachella un Glastonbury apmeklētājas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl