6 komentāri

Šodien, Visu Mīlētāju jeb Valentīna dienas priekšvakarā romantiskajai gaisotnei muzikālo fonu tavās mājās ienesīs publikas, īpaši jau daiļavu mīlulis, Dons. Kanāls 2 demonstrē mūziķa koncertprogrammu  Dons. Ceļojums. Skaties.lv/ Sievietei tev piedāvā iespēju ielūkoties 13 gadu senā pagātnē, lai atsauktu atmiņā, kāds toreiz bija šodien populārais mūziķis.

2003.gada Talantu Fabrikā Dons bija viens no redzamākajiem un ambiciozākajiem realitātes šova dalībniekiem. Skatītāji toreiz dalījās divās grupās – vieni, kuriem ļoti patika Dons, otri, kuriem viņš nepavisam nepatika. Kuluāros pat runāja, ka fināla balsojums vairāk bijis nevis balsojums “par” šova uzvarētāju Chilly, bet gan “pret” Donu, īstajā vārdā Artūru Šingereju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Talantu fabrikas vadītājs Māris Ozoliņš atceras, ka jaunais mūziķis bijis viens no nedaudzajiem talantu šova dalībniekiem, kurš savu skatuves vārdu Dons izvēlējies pats, turklāt joprojām palicis šim vārdam uzticīgs.

Foto

 

Talantu fabrikas laikā topošais mākslinieks ne tikai izgaršoja pirmos slavas mirkļus, bet arī iepazina nākamo sievu. Dons: ” Es iepazinos ar Lindu, un mēs pavadījām kopā burvīgus desmit gadus. Tas bija…. tas bija super vispār ! ”

Video

Koncertu Dons. Ceļojums skaties šovakar Kanāls 2 plkst. 19:30 !

TOP komentāri

 • aija broka
  +3 +2 -1

  aija broka

  kas vinu pasludinájis par publikas míluli???!!! Kaáds lecígs díglis bija Talantu fabriká ,táds arí palicis,jáapsaubato cilvéku gaume,kas uzskaa ,ka vins tik talantígs,múzika vienveidíga, par várdiem vispar nav ko runát , no sérijas ko redzu par to dziedu, vajag tik vairák slavét tad jau degunu iebázís debesís,fuj .
 • Es
  +1 +1 0

  Es

  Kas tu tāda īsti esi lai kādu noniecinātu? Pēdējo reizi pārbaudiju Aijas Brokas nodarbošanās neiedvesmoja tūkstošus. (Drop the mic)
 • Māliņš
  +1 +1 0

  Māliņš

  Mūsdienu sabiedrība to tik prot, kā pie datoriem sēdēt, un citus noniecināt. Par gaumi nestrīdas. Man piemēram patīk tas, ko viņš dara, ja jums nepatīk, paturiet savas negācijas pie sevis! Paldies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl