Publicēta Kardašjanas mazuļa pirmā fotogrāfija

Komentāri
Publicēta Kardašjanas mazuļa pirmā fotogrāfija

Sabiedrības dāma Kima Kardašjana savā Instagram profilā publicējusi fotogrāfiju, kurā redzams viņas un repera Kanje Vesta dēliņš Saints. Tiesa gan, tikai mazulīša rociņa.

Kima Kardašjana pasaulē laida otru mazuli pagājušā gada nogalē, nosaucot viņu par Saintu, kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē Svēts. Kardašjana allaž bijusi sociāli aktīva un savu sociālo un privāto dzīvi publicējusi visai pasaulei, tostarp šo aizkustinošo fotogrāfiju, kurā Kardašjanas un Vesta pirmdzimtā Norta (North West) tur sava brālīša rociņu, sakot, – “viņš ir mans labākais draugs”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

She said, "He's my best friend."

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl