Psihiatrs: sievietēm sekss ar diviem vīriešiem ir tīrā bauda

Komentāri

Kamēr gaidām sarunu šova Sokolovs par seksu jaunāko sēriju, atskatīsimies uz to, kas norisinājās iepriekšējā piektdienā. Psihiatrs Andris Saulītis stāsta par to, ko sievietei nozīmē sekss trijatā.

“Ja skatāmies no sieviešu skatpunkta, tad ir tādas, kas to izbauda, tāpat kā vīriešu sapnis ir būt ar divām sievietēm. Tas viss atkarīgs no tā, kā sieviete sevi pozicionē,” komentē Saulītis. Ārsts norāda, – jo viņa ir gados vecāka, jo vairāk nobriedušāka, jo vairāk spēs šo procesu izbaudīt.

Savukārt no vīriešu punkta skatoties – viņš vienmēr ir īpašnieks, stāsta psihiatrs. “Tajā brīdī, kad vīrieši ir divi, viņi negrib veidot nekādus personīgos sakarus. Viņi grib seksu – tā ir tāda kā pārnesta masturbācija. Viņi grib vienkāršu fizioloģisku apmierinājumu un nekādu saistību. Tāpēc stiprā dzimuma pārstāvjiem tas ir vieglāk. Otra lieta ir tā, kad viņiem jautā: kāpēc jums patīk grupveida sekss? Atbilde skan: tāpēc, ka varu pastreikot, neko nedarīt!”

Vīrieši, kas nav pārliecināti, un kuriem ir problēmas ar pārāk ātru ejakulāciju vai vēl kaut kādām lietām, no viņiem tiek novirzīta atbildība. “Katram vīrietim, sevišķi gados jaunākiem, katrs seksuālais akts ir kā eksāmens sievietes priekšā, un tajos brīžos viņš nejūtas drošs, rodas problēmas.” Saulītis atgriežas pie pašapziņas tēmas, jo ar to cieši saistīta erekcija. “Te arī rodas eksāmena uztraukums, kas var izpausties erekcijā, priekšlaicīgā ejakulācijā un citās problēmas, bet tad, kad viņi ir divatā, otrs ir tā kā drauga plecs – ja jau esam divi, tad manu to “feileri” nepamanīs. No sievietes skatu punkta sekss trijatā ir tīrā bauda.”

Lasi vēl