Priekšspēle, kas liks tavam vīrietim jukt prātā aiz baudas

1 komentārs
Priekšspēle, kas liks tavam vīrietim jukt prātā aiz baudas

Sievietes mēdz būt ļoti savtīgas un slinkas, ja runa ir par seksuālo pieredzi. Pārsteidz savu vīrieti ar īpašu priekšspēli! Šeit ir pāris ieteikumu, lai padarītu vīrieti traku!

BDSM

Nedaudz agresijas gan izteicienos, gan darbībās. Liec lietā savu seksuālo fantāziju, izmanto papildlīdzekļus, lai radītu īsto atmosfēru. Derēs roku sasiešana. Tomēr nepārspīlē, jo sāpes vienā brīdī ņems roku pār baudu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Labrīt, mīļais!

Pirms došanās uz darbu pareizais veids, kā pamodināt vīrieti, ir ar brokastīm gultā, ja saproti, ko es domāju. No rītiem vīriešiem loceklis ir īpaši jutīgs, tāpēc pārsteidz viņu ar negaidītu orālo seksu.

Striptīzs

Jo lēnāk, jo labāk! Uzbudini vīrieti, lēnām izģērbjoties. Nenolaid savu acu skatienu no viņa! Vīriešiem nekas uz pasaules nešķiet seksīgāks par pašpārliecinātu sievieti.

Esi mazliet rupja

Attiecies pret viņu kā pret objektu, ko iekarot. Uzņemies absolūtu iniciatīvu gan priekšspēles, gan seksa laikā. Apsolu, – tavs vīrietis parādā nepaliks un tu saņemsi dubultā baudas.

Mineta vietā…

…izmanto krūtis! Daudzas sievietes baidās būt drosmīgas, bet šis skats, kad paņem viņa locekli starp krūtīm un veic kustības, padarīs viņu traku no baudas! Šādas sajūtas ikkatrs ir vēlējies izbaudīt.

Pakaitini viņu

Neliels konflikts, kurš radies tavas ķircināšanas un kaitināšanas dēļ, vienmēr noved pie izlīgšanas seksa. Iekarstiet vēl pirms esat metušies viens otra skavās.

Aizmirsti par biksītēm

Teiksi, ka šādi notiek tikai filmās? Pamēģini iziet vakariņās ar vīrieti, uzvelkot piegulošus svārkus, bet apakšā atstāj… neko. :) Pakaitini viņu, liekot zem galda manīt, ka tu esi aizmirsusi kaut ko uzvilkt šodien.

Kopīga pornofilmu skatīšanās

Viņš būs patiešām pārsteigts – pozitīvā nozīmē! Smelieties iemeslu no citiem, dariet lietas, ko nekad neesat darījuši, sākot ar seksa pozām, beidzot ar vietām, kur to darīt.

TOP komentāri

  • zeķe
    0 0 0

    zeķe

    nja... sen zināmas izmantotas lietas lai vīrietis nelūrētos apkārt:D:D:D

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl