Komentāri
Prieks piedzimt Latvijā! Mūsu vīriešu reakcija, uzzinot, ka viņu “ficuki” beidzot ir novērtēti
Foto: F64

Pavisam jaunā pētījumā, kuru veicis vācu uzņēmums “Tadaa-data” atklāts, ka latviešu vīrieši var lepoties ar savu “draudziņu”, jo tie ir garākie visā Baltijā!

Portāls “Skaties.lv” vēlējās noskaidrot latviešu vīriešu viedokli un reakciju, uzzinot, ka viņu krāniņi ir garāki par igauņu, lietuviešu un krievu tautības vīru lepnumiem. Pētījumā atklāts, ka vidējais latvietis spēj savu 10 centimetrus garo bruņinieku sasliet 14,69 centimetru garumā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk par pētījuma datiem lasi šeit!

Deniss, 28: Viens ir izmērs, bet otrs ir meistarība! Manā dzīvē šis pētījums neko nemaina.

Igors, 28: Nekad neesmu sūdzējies par saviem izmēriem. Bet nu, laikam jau forši!

Mareks, 27: Tad lai latviešu sievietes nečīkst, ka esam zemē metami, re kur pētījuma rezultāti visu pasaka priekšā!

Mārcis, 26: Nu gan samulsināji! Jāatzīst, ka neesmu mērījies ne ar vienu, tāpēc man grūti spriest. Bet lai tā būtu.

Kārlis, 24: Prieks piedzimt Latvijā!

Markuss, 24: Galvenais jau nav izmērs… Tas viss ir muļķības! Vīrietis, labi gribēdams, par ar divu pirkstu kombināciju spēs sasniegt augstākās baudas virsotnes savai sievietei.

Ints, 22: Ļoti interesants darbs tāda pētījuma veikšana. Šo labāk iedodiet izlasīt latviešu meitenēm – kurš teicis, ka esam nelgas?

Kopumā, varam secināt, ka pētījuma rezultāti nekādā veidā neskumdina un nedzen kompleksos nevienu no aptaujātajiem vīriešiem. Kas attiecas uz latviešu daiļavām, novērtējiet to, kas jums ir!

Foto: pirmā latviešu seksfilma

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl