Priecīga ziņa modes mīļotājiem! H&M atvērs jaunu veikalu Rīgā

1 komentārs
Priecīga ziņa modes mīļotājiem! H&M atvērs jaunu veikalu Rīgā

H&M, viens no pasaules lielākajiem modes preču uzņēmumiem, atvērs septīto veikalu Latvijā – Galleria Riga, Rīgā, 17. novembrī, plkst. 11.00.

“Mēs priecājamies drīzumā piedāvāt iespēju saviem klientiem iegādāties modi un kvalitāti par vislabāko cenu ilgtspējīgā veidā jau septiņos veikalos Latvijā! Un mēs lepojamies ar mūsu jauno, aptuveni 50 darbinieku lielo komandu, kuras sastāvā ir gan mūsu jau esošie, gan jaunie darbinieki,” teic H&M Baltijas valstu un Somijas vadītāja Marika Pīko.

H&M veikals tirdzniecības centrā Galleria Riga būs izvietots trīs stāvos, un aptuveni 2300 m² plašajā veikalā būs iespējams iegādāties modi visai ģimenei. Jaunajā veikalā klientiem būs pieejama plaša H&M Beauty nodaļa, kolekcijas sievietēm un vīriešiem, apģērbi grūtniecēm, H&M+, sporta kolekcijas, kā arī kolekcijas bērniem. Vīriešiem, papildu jau esošajām kolekcijām, tiks piedāvāti divi jauni koncepti – Modern Classic: moderni, nemainīgu vērtību, premium kvalitātes apģērbi un H&M Man Trend: apģērba gabali ar augstās modes saturu.

Klienti tiks gaidīti apmeklēt jauno veikalu, kur šī brīža galvenā aktualitāte ir rudens un ziemas modes apģērbi svētkiem un ikdienai visai ģimenei. Veikalā būs iespējams iegādāties arī sirsnīgas un noderīgas dāvanas gaidāmajai svētku sezonai. Kā arī H&M veikalā tirdzniecības centrā Galleria Riga, tāpat kā citos H&M veikalos Rīgā,  būs iespējams nodot savu nevajadzīgo apģērbu un tekstila preces H&M apģērbu vākšanas iniciatīvai, lai samazinātu atkritumus un noslēgtu modes preču aprites ciklu.

Tiek ziņots, ka pirmie 10 rindā stāvošie klienti saņems H&M dāvanu karti 50 EUR vērtībā, bet nākamie 40 klienti saņems 10 EUR dāvanu karti.

Foto: H&M sadarbības kolekcija ar Kenzo

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl