Precību šovs tuvojas! Bildinājums bija “nekāds”…Tāpēc vēlos skaistas kāzas. Šova pretendentu kaislīgie mīlas stāsti

0 Komentāru
Precību šovs tuvojas! Bildinājums bija “nekāds”…Tāpēc vēlos skaistas kāzas. Šova pretendentu kaislīgie mīlas stāsti
FOTO: desenquadrado multimédia comunicação, Flickr.com

Turpinām iepazīstināt tevi ar Precību šova dalībnieku kandidātiem, kuri vēl šovasar ir gatavi teikt viens otram jāvārdu un sarīkot grandiozu balli kā nevienam – televīzijas kameru priekšā. Vienā no pieteikuma vēstulēm ir rakstīts: ”Kāpēc šovam būtu jāizvēlas tieši mūs? Ar ko esam īpaši? Atbildēsim ar pretjautājumu. Vai var būt īpašāk, ja cilvēks ir atradis savu cilvēku? Mēs esam īpaši ar to, ka mums ir mūsu mīlestība…” Un vēstules autoram ir taisnība. Katrs pāra stāsts ir īpašs un unikāls, un uzmanības vērts.

Līga un Elvijs

FOTO: konkursa foto

FOTO: konkursa foto

Fragments no pieteikuma vēstules

Mēs ar Elviju esam kopā jau vairāk nekā 6 gadus. Aptuveni pirms pusotra gada sākām domāt par kāzām. Pirms gada Elvijs mani bildināja, kad bijām aizbraukuši atpūsties uz Spāniju. Bildinājums bija nekāds… Principā, gredzenu es pati izvēlējos, jo gandrīz neviens gredzens man nepatika, un Elvijs negribēja riskēt un pirkt pats. Esmu pilnīgi pārliecināta, ka šādi sīkumi neko neliecina par pāra saskanību un savstarpējo mīlestību. Bet, kā jau visām meitenēm, man būtu gribējies, lai viss būtu noticis daudz romantiskāk. Tieši tāpēc sapņoju par skaistām kāzām, kurās man nebūtu pilnīgi viss jāorganizē un kuras es varētu izbaudīt tāpat kā Elvijs un visi pārējie viesi. Mēs esam ļoti atvērti, un tieši tāpat arī mani vecāki. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc vēlamies piedalīties projektā. Mums viss ir kopīgs, tāpat arī draugi un ģimene, brīvos brīžus pavadām ar draugiem un ģimenes lokā, kā arī kopā ceļojam. Ceļošana ir labākās zāles pret rutīnu, tāpēc cenšamies pāris reizes gadā izrauties kaut kur tālāk, bet ceļojam arī tepat pa Latviju. Esam vienīgais pāris, kas šo gadu laikā kopš vidusskolas nav izšķīries, un tāpēc visi jautā, kad beidzot varēs nākt uz kāzām. Savu mīlestību dalām ar vēl divām meitenēm mājās – Čiko un Koko. Elvijs izvēlējās Koko Beļģijas patversmē, kad mēs tur dzīvojām aptuveni gadu, jo es studēju Luksemburgas Universitātē. Koko ir pļāpīga kaķu meitene un labākā draudzene Čikai, kas nāk tepat no Pļaviņām – Pekinieša un Krievu toiterjera krustojums.

7

 Monta un Mārcis

FOTO: ekārņuzņēmums

FOTO: konkursa foto

Fragments no pieteikuma vēstules. Šovam pāri pieteica līgavas māsa

Monta ar Mārci iepazinās jau pamatskolā, tikai tad bija pārāk jauni un trakulīgi, lai redzētu kādu, kurš ir tepat blakus. Abi pabeidza pamatskolu un aizgāja katrs uz savu pusi turpināt mācības. Pagāja gandrīz desmit gadu, kad viņi atkal tikās dzimtajā pusē, un viens otru nu jau uzlūkoja citām acīm. Visus šos desmit gadus viņi bija maldījušies, meklējot savu īsto, kas to bija domājis, viņu otrā īstā pusīte dzīvoja tikai pāris kilometrus viens no otra, katrs savās vecāku mājās. Acīmredzot liktenis bija vedis viņus kopā. Es redzēju, kā mana māsa staro, viņa bija 10 metrus virs zemes, viņas acīs bija lasāms – Jā! Es beidzot esmu iemīlējusies! Iemīlējusies līdz ausīm! Viņš ir īstais! Likās, kāpēc gan dzīve tik ilgi bija viņus vadājusi pa svešiem ceļiem, ja viņu laimes bija tepat blakus. Dzīve viņus gatavoja kam ļoti lielam. Viņi pēkšņi likās tik pieauguši, tik nobrieduši. Māsa beidzot ir no sirds laimīga! Viņi jau kala plānus par kāzām, par mājas celšanu…  Pagāja pāris mēneši, un viņi paziņoja, ka gaidāms mazs eņģelītis. Nolēma kāzas pārcelt uz nākamo rudeni.  Viņi bija mazliet sabijušies, bet drosmīgi gāja uz priekšu un sakārtoja ap sevi vidi tā, lai, mazulītei nākot pasaulē, viss būtu vislabākajā kārtībā. Tā nu ir pienācis šis viņu ieplānotais rudens. Diemžēl šī vasara ir bijusi trauksmaina, un diemžēl finansiālu apstākļu dēļ kāzas nācās atcelt. Vairāk par visu pasaulē vēlos, lai viņa ir laimīga un piepildās visi viņas izsapņotie sapņi, tajā skaitā skaistas kāzas.

Nākamais:  Monta un Mārcis

0 Komentāru