Precību šovs tuvojas! Bildinājums bija “nekāds”…Tāpēc vēlos skaistas kāzas. Šova pretendentu kaislīgie mīlas stāsti

0 Komentāru
Precību šovs tuvojas! Bildinājums bija “nekāds”…Tāpēc vēlos skaistas kāzas. Šova pretendentu kaislīgie mīlas stāsti
FOTO: desenquadrado multimédia comunicação, Flickr.com

Turpinām iepazīstināt tevi ar Precību šova dalībnieku kandidātiem, kuri vēl šovasar ir gatavi teikt viens otram jāvārdu un sarīkot grandiozu balli kā nevienam – televīzijas kameru priekšā. Vienā no pieteikuma vēstulēm ir rakstīts: ”Kāpēc šovam būtu jāizvēlas tieši mūs? Ar ko esam īpaši? Atbildēsim ar pretjautājumu. Vai var būt īpašāk, ja cilvēks ir atradis savu cilvēku? Mēs esam īpaši ar to, ka mums ir mūsu mīlestība…” Un vēstules autoram ir taisnība. Katrs pāra stāsts ir īpašs un unikāls, un uzmanības vērts.

Līga un Elvijs

FOTO: konkursa foto

FOTO: konkursa foto

Fragments no pieteikuma vēstules

Mēs ar Elviju esam kopā jau vairāk nekā 6 gadus. Aptuveni pirms pusotra gada sākām domāt par kāzām. Pirms gada Elvijs mani bildināja, kad bijām aizbraukuši atpūsties uz Spāniju. Bildinājums bija nekāds… Principā, gredzenu es pati izvēlējos, jo gandrīz neviens gredzens man nepatika, un Elvijs negribēja riskēt un pirkt pats. Esmu pilnīgi pārliecināta, ka šādi sīkumi neko neliecina par pāra saskanību un savstarpējo mīlestību. Bet, kā jau visām meitenēm, man būtu gribējies, lai viss būtu noticis daudz romantiskāk. Tieši tāpēc sapņoju par skaistām kāzām, kurās man nebūtu pilnīgi viss jāorganizē un kuras es varētu izbaudīt tāpat kā Elvijs un visi pārējie viesi. Mēs esam ļoti atvērti, un tieši tāpat arī mani vecāki. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc vēlamies piedalīties projektā. Mums viss ir kopīgs, tāpat arī draugi un ģimene, brīvos brīžus pavadām ar draugiem un ģimenes lokā, kā arī kopā ceļojam. Ceļošana ir labākās zāles pret rutīnu, tāpēc cenšamies pāris reizes gadā izrauties kaut kur tālāk, bet ceļojam arī tepat pa Latviju. Esam vienīgais pāris, kas šo gadu laikā kopš vidusskolas nav izšķīries, un tāpēc visi jautā, kad beidzot varēs nākt uz kāzām. Savu mīlestību dalām ar vēl divām meitenēm mājās – Čiko un Koko. Elvijs izvēlējās Koko Beļģijas patversmē, kad mēs tur dzīvojām aptuveni gadu, jo es studēju Luksemburgas Universitātē. Koko ir pļāpīga kaķu meitene un labākā draudzene Čikai, kas nāk tepat no Pļaviņām – Pekinieša un Krievu toiterjera krustojums.

3

Lita un Klāvs

FOTO: konkursa foto

FOTO: konkursa foto

Fragments no pieteikuma vēstules. Pāri šovam pieteica vecāki

Viņi iepazinās Dobelē. Lita bija darba komandējumā, bet Klāvs devās iegādāties telefonu caurbraucot. Meitene ar savu temperamentu, ieraugot staltu jaunekli ar tumšām acīm, klupa virsū, mēģinot pārdot telefonu. Lita jau pirmajā reizē uzzināja, kur Klāvs strādā, kas viņš ir pēc horoskopa. Bet meitene, apzinādamās, ka viņas sapnis stāv acu priekšā – karavīrs, skorpions ar brūnām acīm, kautrējās apskatīt Klāva profilu draugiem.lv. Viņa gaidīja vakaru, kad aizbrauks uz Jelgavu, un no kolēģes profila varēs apskatīt Klāva bildes. Ieraudzīja ļoti simpātisku puisi, ar jauku smaidu un skaistām acīm. Lita, būdama tajā laikā ballīšu zvērs, izdomāja, ka būtu forši “paballēties” un izklaidēties, bet domas par nopietnām attiecībām viņai nebija. Tad Litu draugos atrada pats Klāvs, un viņi sāka sarakstīties, bet satikties sanāca tikai pēc diviem mēnešiem. Pastaigājās pa Jelgavas skaisto promenādi un iepatikās viens otram. Zinu tikai to, ka Lita nebija gatava attiecībām, pat bija gatava bēgt uz Ameriku. Bet ballīte pēc ballītes, un Klāvs ar Litu atrada kopīgu valodu. Lita sākumā domāja tikai “paballēties”, Klāvam bija mazliet nopietnāki nākotnes plāni. Lita pat nedomāja par bērniem, līdz satika Klāvu un iemīlējās. Litu Klāvs nolika uz zemes, ieviešot dzīvē citas vērtības, parādot, ko nozīmē mīlēt un ja kāds par tevi rūpējas un atbalsta. Jaunais pāris viens otru dievina – neesam redzējuši vēl mīlošāku pāri par viņiem.

Nākamais: Lita un Klāvs

0 Komentāru