Precību šovs tuvojas! Bildinājums bija “nekāds”…Tāpēc vēlos skaistas kāzas. Šova pretendentu kaislīgie mīlas stāsti

0 Komentāru
Precību šovs tuvojas! Bildinājums bija “nekāds”…Tāpēc vēlos skaistas kāzas. Šova pretendentu kaislīgie mīlas stāsti
FOTO: desenquadrado multimédia comunicação, Flickr.com

Turpinām iepazīstināt tevi ar Precību šova dalībnieku kandidātiem, kuri vēl šovasar ir gatavi teikt viens otram jāvārdu un sarīkot grandiozu balli kā nevienam – televīzijas kameru priekšā. Vienā no pieteikuma vēstulēm ir rakstīts: ”Kāpēc šovam būtu jāizvēlas tieši mūs? Ar ko esam īpaši? Atbildēsim ar pretjautājumu. Vai var būt īpašāk, ja cilvēks ir atradis savu cilvēku? Mēs esam īpaši ar to, ka mums ir mūsu mīlestība…” Un vēstules autoram ir taisnība. Katrs pāra stāsts ir īpašs un unikāls, un uzmanības vērts.

Līga un Elvijs

FOTO: konkursa foto

FOTO: konkursa foto

Fragments no pieteikuma vēstules

Mēs ar Elviju esam kopā jau vairāk nekā 6 gadus. Aptuveni pirms pusotra gada sākām domāt par kāzām. Pirms gada Elvijs mani bildināja, kad bijām aizbraukuši atpūsties uz Spāniju. Bildinājums bija nekāds… Principā, gredzenu es pati izvēlējos, jo gandrīz neviens gredzens man nepatika, un Elvijs negribēja riskēt un pirkt pats. Esmu pilnīgi pārliecināta, ka šādi sīkumi neko neliecina par pāra saskanību un savstarpējo mīlestību. Bet, kā jau visām meitenēm, man būtu gribējies, lai viss būtu noticis daudz romantiskāk. Tieši tāpēc sapņoju par skaistām kāzām, kurās man nebūtu pilnīgi viss jāorganizē un kuras es varētu izbaudīt tāpat kā Elvijs un visi pārējie viesi. Mēs esam ļoti atvērti, un tieši tāpat arī mani vecāki. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc vēlamies piedalīties projektā. Mums viss ir kopīgs, tāpat arī draugi un ģimene, brīvos brīžus pavadām ar draugiem un ģimenes lokā, kā arī kopā ceļojam. Ceļošana ir labākās zāles pret rutīnu, tāpēc cenšamies pāris reizes gadā izrauties kaut kur tālāk, bet ceļojam arī tepat pa Latviju. Esam vienīgais pāris, kas šo gadu laikā kopš vidusskolas nav izšķīries, un tāpēc visi jautā, kad beidzot varēs nākt uz kāzām. Savu mīlestību dalām ar vēl divām meitenēm mājās – Čiko un Koko. Elvijs izvēlējās Koko Beļģijas patversmē, kad mēs tur dzīvojām aptuveni gadu, jo es studēju Luksemburgas Universitātē. Koko ir pļāpīga kaķu meitene un labākā draudzene Čikai, kas nāk tepat no Pļaviņām – Pekinieša un Krievu toiterjera krustojums.

2

Kintija un Aivars

FOTO: konkursa foto

FOTO: konkursa foto

Fragments no pieteikuma vēstules. Šovam pāri pieteica vecāki

Kintija ar Aivaru pazīstami ir no bērnības, jo ir tāli radinieki. Pusaudžu gados kontakts bija pazudis, satikšanās no jauna notika ar portāla otrapuse.lv starpniecību. Kādā vēsā, tumšā ziemas vakarā abi uzsāka saraksti portālā, vēl nenojaušot, ka ir radinieki. Pēc tam laika gaitā radniecība tika šķetināta. Kintijai un Aivaram šis ir notikumiem bagāts gads. Kā jaungada dāvanu saviem vecākiem viņi pasniedza ultrasonogrāfijas bildīti, kur tika minēts, ka gaidāms mazs brīnumiņš. Tad sekoja Aivara komandējums uz trīs mēnešiem uz Norvēģiju, bet Kintijai diplomdarba aizstāvēšana Rīgas Tehniskajā universitātē muitas un nodokļu administrēšanas bakalaura programmā. Aivars atgriezās no komandējuma un pēc trim dienām 4. jūnijā Rīgas dzemdību namā pasauli ieraudzīja kopīgais dēliņš Damians. Un, nu jau būdami par vienu Latvijas pilsoni vairāk, 19. jūnijā visi posāmies uz Kintijas izlaidumu. Šobrīd ar draugu un radu atbalstu tiek veikts dzīvesvietas remonts.

Nākamais: Kintija un Aivars

0 Komentāru