3 komentāri

2.  

2/7

Ilva un Kaspars

FOTO: konkursa foto

FOTO: konkursa foto

 

No vecāku pieteikuma vēstules

Klasesbiedru ģimeņu tradīciju turpinātāji

Kopā Kaspars un Ilva dzīvo jau 10 gadus. Audzina dēlu Jēkabu Tomu (9 gadi) un Kristīni Martu (3 gadi). Ilva izmācījusies par skolotāju, bet Kaspars par ugunsdzēsēju glābēju. Abi ir radīti viens otram, jo spēj uzjautrināt un iepriecināt gan sevi, gan savus draugus un ģimeni. Kaspars ar Ilvu mācījās kopā pamatskolā, pēc tam, mācoties vidusskolā, daudz brīvajā laikā atpūtās kopā. Pēc vidusskolas uzsāka kopdzīvi mazā dzīvoklītī, kur pieteicās dēls Jēkabs Toms. Arī mēs ar vīru esam klasesbiedri no 5. klases un laulībā kopā jau pavadīti 30 gadi. Tas liecina, ka skolas agrā mīlestība ir stipra. Mūsu ģimenē ir izveidojusies interesanta ”tradīcija” – visi ir sastapušies skolā, un ir klases biedri vai studiju biedri. Mēz ar vīru – klasesbiedri. Jaunākā meita ar vīru – klasesbiedri, vecākā meita ar vīru – studiju biedri, un galu galā Ilva un Kaspars – arī klasesbiedri.

2.  

2/7

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl