Precēto skaistuļu konkursa Luīzas triki, kas ļauj izskatīties jaunākai par saviem gadiem

6 komentāri
Precēto skaistuļu konkursa Luīzas triki, kas ļauj izskatīties jaunākai par saviem gadiem
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Tas, kā sieviete jūtas un par ko domā, atspoguļojas viņas ārējā izskatā, pārliecināta viena no Latvijas skaistākajām precētajām dāmām – rīdziniece Luīza Romanova, kura šogad jau otro reizi startē skaistumkonkursā ”Mrs. Latvija”. Skaties.lv lasītājām 40 gadus vecā skaistule atklāj savus lieliskās izskata knifiņu.

”Ja tu izskaties labi, bet tevī ir tukšums, tavs skaistums nebūs pievilcīgs. Tāpēc vissvarīgākais ir būt piepildītam. Sievieti visvairāk piepilda mīlestība. Tas ir mana skaistuma galvenais noslēpums. Liela vēlme dāvāt savu mīlestību, patiesi priecāties pat par sīkumiem un būt laimīgai.

Stress, depresija vai pārlieku liela slodze ietekmē jūsu veselības stāvokli un arī atspoguļojas ādas stāvoklī. Tāpēc ir jācenšas uzturēt pozitīvu dvēseles stāvokli un labu noskaņojumu ar visiem iespējamiem paņēmieniem, un atcerēties, ka patiesībā maz kas ir mūsu raižu vērts. To es arī daru. Smaidiet, un jūs ilgi būsiet jauna!” Skaties.lv norāda Luīza.

Kā uzsver konkursa dalībniece, sievietei ļoti svarīga ir gaume, savs stils un dabiskums.

Vairāk par Luīzu lasi šeit!

”Lai veidotos gaume, vispirms jārada harmonija sevī, sevi patiesi ir jāmīl. Un tad jums nebūs vajadzīgas modes pārraides un žurnāli. Jūs redzēsiet skaistumu, formu harmoniju un stilīgi ģērbsieties bez jebkādiem padomiem.

Stils ir sevis izpausme. Es vispār nelasu modes žurnālus, nesekoju modei, tā ir pārāk mainīga. Vienkārši meklēju harmoniju, izvēloties frizūru, apģērbu un apavus.

Tātad savienojam jēdzienus un iegūstam: sievietes patiesais skaistums ir patiess ”Es”, un patiesajam ”Es” ir trīs sastāvdaļas: dvēseles tīrība, harmonijas sajūta; sievišķība, stils un manieres; sava dzīves mērķa piepildīšana, sava tēla apgarotība. Turklāt pirmajā vietā ir dvēseles tīrība. Ar to jāsāk, citādi viss pārējais netiks panākts,” pieredzē dalās Luīza.

Luīza ikdienā piekopj arī virkni praktisku knifiņu, lai allaž būtu skaista un lieliskā formā.

”Šķiet, ka sievietei sevis kopšana ir sava veida meditācija, es no šīs meditācijas gūstu baudu. Nekad neesmu veikusi nekādas skaistuma injekcijas, kā arī neesmu plastiskās ķirurģijas piekritēja, bet regulāri apmeklēju kosmetologu, kā arī diezgan rūpīgi kopju seju un ķermeni mājas apstākļos. Mans favorīts starp profesionālajām kosmētiskajām procedūrām ir mandeļu pīlings. Tas nav ”agresīvs”, bet efekts ir lielisks.

Viens no galvenajiem noteikumiem, kam ļoti sekoju, ir rūpīgi notīrīt seju pirms gulētiešanas.

Vienmēr cenšos izgulēties, guļu ne mazāk kā astoņas stundas diennaktī. Veselīgs miegs ir viens no skaistuma noslēpumiem.

No rīta notīru seju un kaklu ar ledus gabaliņu, kas pagatavots no dabīgām izejvielām, eju kontrastdušā, kas ļoti tonizē ķermeni. No mājas neizeju bez saules aizsargkrēma ar SPF 50 faktoru,” par savu skaistuma rutīnu stāsta konkursante un uzsver, ka ikdienā gandrīz nelieto dekoratīvo kosmētiku.

Luīza uzsver, ka arī pirts rituāli saprātīgos daudzumos ir ļoti noderīgi sejas un ķermeņa skaistumam. Viņa pirti apmeklē gandrīz pēc katra treniņa fitnesa klubā, kur viņa jau daudzus gadus vidēji trīs četri reizes nedēļā apmeklē treniņus, īpašu priekšroku dodot pilatēm. Kā norāda Luīza, redzamā vienkāršībā pilates dod brīnišķīgus rezultātus – stiprina muguru un vēderu, uzlabo stāju.

”Ikdienas dzīvē sievietēm ir jāuzņemas vairākas vīriešu funkcijas, tai skaitā arī man. Justies sievišķīgāk man palīdz ēteriskās eļļas, it īpaši ilang-ilanga eļļa. Tās smaržai piemīt maigums, sievišķīgums un jutekliskums,” sievišķīgi knifiņu atklāj ”Mrs. Latvija 2019” dalībniece.

Tāpat viņa ļoti seko līdzi savam uzturam, un tas Luīzai palīdz ne tikai turēt sevi formā, bet arī izskatīties jaunākai par saviem gadiem.

”Uzskatu, ka ir ļoti svarīgi uzņemt pietiekošu ūdens daudzumu, un par to nedrīkst aizmirst ne dienu. Turklāt es cenšos ēst bieži, bet nelielas porcijas,” savus ēšanas paradumus atklāj konkursante.

”Iesaku visām sievietēm pēc iespējas agrāk sākt kopt un rūpēties par savu ādu. Tad pēc daudziem gadiem viņa jums ”pateiks” paldies, un jums nevajadzēs izmantot tādus pasākumus kā skaistumkopšanas injekcijas un plastiskās operācijas.

Savu meitu arī no mazotnes mācīju rūpēties par savu ādu un matiem. Ir daudz vieglāk novērst problēmas, nekā vēlāk tās risināt.

Pats galvenais, esiet pārliecinātas par sevi, apmierinātas ar sevi un mīlētas! Mīlēta un mīloša sieviete vienmēr ir skaista,” tā Luīza.