Precēto skaistuļu konkursa kristiete atklāj savu dailes noslēpumu

6 komentāri
Precēto skaistuļu konkursa kristiete atklāj savu dailes noslēpumu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pievilcīgā rīdziniece Sintija Gotharde ir to 30 sieviešu vidū, kuras skaistuma konkursā ”Mrs. Latvija 2019” uzsākušas cīņu par Latvijas daiļākās precētās dāmas titulu. Ar saviem knifiņiem, kā ikdienā nezaudēt lielisko formu un izskatu, Sintija labprāt padalās ar Skaties.lv lasītājām.

Kā portālam Skaties.lv atklāj Sintija, daudz laika un pūļu savam izskatam viņa nevelta: ”Man patīk skaistumkopšana, bet neesmu no tās atkarīga.”

Viņas slaidā auguma noslēpums ir veselīgas un regulāras ēdienreizes. ”Neieturu diētas un neiesaku to darīt. Manas lielākās ēdienreizes ir brokastis un pusdienas. Kā pamostos, uzreiz esmu gatava ēst,” teic Sintija.

Vairāk par Sintiju lasi šeit!

”Ja gadās būt svinībās un kārtīgi saēsties, tad nākamajā dienā labi noder uzbriedināti griķi, sajaukti ar viegli apceptām saulespuķu sēkliņām, nedaudz sāls, eļļu un klāt piedzeru kefīru,” atslodzes dienu recepti atklāj skaistule.

Sintijas tētis ir latvietis, bet mamma – pa pusei ukrainiete, pa pusei lietuviete, līdz ar to, kā pati atzīst, radies nelatvisks ”asiņu sajaukums”. Arī temperaments ir nedaudz straujāks un kustību prieks ir teju asinīs.

”Patīk daudz kustēties – staigāt, skriet, kaut ko fizisku darīt svaigā gaisā. Nesēžu un arī neiesaku sēdēt ar sakrustotām kājām, jo nosprosto asinsvadus un kāju āda kļūst neforša,” iesaka Sintija.

Skaisti mati un veselīga āda ir katras sievietes rota. Sintija atklāj savus knifiņus, kā rūpējas par tiem ikdienā: ”Matos pa retam ielieku masku, pagatavotu no alvejas, olas un medus.

Par seju vairāk rūpējos, jo man ir sausa āda, tāpēc pietiekami jāmitrina. Izmantoju hialuronskābes serumu, ļoti mitrinošu franču sejas krēmu ”Fleur’s” un franču pretgrumbu acu krēmu ”Bil Regard”. Sejas, acu krēmus ik pa laikam pamainu, bet esošie labi iedarbojas.

Ja pa dienu esmu mājās, tad vēl reizi uzklāju sejas, acu krēmu. Reizēm uzlieku alvejas sejas masku un citas veikalos nopērkamas acu/sejas maskas ar hialuronskābi.

Ķermenim izmantoju ”Eucerin” dziļi mitrinošu losjonu.

Man ir ļoti laba masierīte, pie kuras ik pa laikam aizeju, un viņa lieliski saved ķermeni kārtībā.”

”Ja pavisam atklāti, tad nekas cilvēku nedara tik skaistu kā Dieva klātbūtne,” tā skaistumkonkursa dalībniece.