”Prāts atnāca mājās!” Skandalozā Violeta jau 8 mēnešus nedzer un satriecoši notievējusi

90 komentāri
”Prāts atnāca mājās!” Skandalozā Violeta jau 8 mēnešus nedzer un satriecoši notievējusi
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Kamēr citas pašmāju šovu zvaigznes pēc uzmirdzēšanas ekrānos steidz pievērst sev uzmanību ar skandāliem un ballītēm, Dānijā dzīvojošā ”Lauku sētas” un citu TV spēļu zvaigzne Violeta Stepanova no skandālu laika ir izaugusi. Gada sākumā viņa pieņēmusi lēmumu pilnībā atteikties no alkohola, un kopš tā laika ne grama grādīgās dziras nav baudījusi. Un viņas dzīve iet tikai uz augšu!

”Gada sākumā jūs man jautājāt, kāda ir mana jaunā gada apņemšanās. Tātad – tā bija atmest alkohola lietošanu. Un to esmu paveikusi. Nu jau astoņus mēnešus ne pilītes. Alkoholu aizvietoju ar ūdeni,” Skaties.lv var paziņot Violeta.

Līdz ar atteikšanos no zaļā pūķa strauji uzlabojusies Violetas dzīves kvalitāte un izskats.

”Šo astoņu mēnešu laikā, atsakoties tikai no alkohola, esmu atbrīvojusies no apmēram 9 kilogramiem.

Jā, viens ir kalorijas, kas ir alkoholā, bet otrs – tā vietā, lai brīvdienās mocītos paģirās, es varu darīt ko aktīvu – pastaigas svaigā gaisā, izbraucieni ar riteni,” stāsta ”Lauku sētas” zvaigzne.

Viņa neslēpj – lēmumu pieņēmusi, jo sapratusi, ka tā nevar – jāsāk mīlēt sevi un savu organismu.

”Prāts atnāca mājās. Sapratu, ka neko labu jau tas alkohols man nav nesis. Jā, sākums bija grūtāks, kā jau vienmēr, pieradinot sevi pie jauniem paradumiem. Organisms jau bija pieradis pie šīs vielas, pirmie soļi nebija viegli.

Bet, redzot pirmo efektu – wow!

Piemēram, rīts pēc ballītes. Tā vietā, lai izkaltušu muti sniegtos pakaļ kādam dzērienam, ar ko veldzēt slāpes, celies ar svaigu galvu un saproti, cik laimīgs esi, ka atteicies no tās indes.

Un, protams, efekts uz izskatu!

Pagājušā gada beigās svēru 75 kilogramus, manam augumam tas ir par traku. Nu varu uzvilt kādu pieguļošu kleitiņu un nejusties viņā iespīlēta, bet priecāties, cik skaisti pieguļ,” stāsta skaistā Viva.

Viņa neslēpj – savulaik bijusi liela grādīgo dzērienu mīļotāja. ”Kā teikt – pēc labi padarīta darba auksts aliņš labi gāja iekšā. Un biežāk, nekā vajadzētu,” atceras Violeta, uzsverot, ka nu tā ir pagātne – alu vairs neprasās.

Tiem, kuri vēl tikai ir ceļā uz atmešanu, Violeta novēl ieklausīties savos organismos – pašsajūta pati pateiks priekšā, kā rīkoties. Un galvenais – jānodrošinās ar lielu gribasspēku.

”Gribu ikvienam novēlēt – galvenais lai ir stipra griba. Un tad būs viegli pašam īstenot visus savus sapņus un vēlmes,” iedvesmo agrākā skandāliste.

90 komentāri