Praktiski un izpildāmi veidi, kā atbrīvoties no stresa!

Komentāri
Praktiski un izpildāmi veidi, kā atbrīvoties no stresa!

Stresa simptomi ir daudz un dažādi. Katrai no mums tie var izpausties citādāk. Vienai pazeminās imunitāte, citai parādās pūtītes, bet vēl kādai traucēts miegs un sabojāts garastāvoklis. Kā, lai cīnāmies ar šo iekšējo, neganto zvēru?

Ne vienmēr, kad mūs piemeklē stress, ir jāskrien pie ārsta, un jāprasa, lai tiek izrakstīti medikamenti. No stresa mēs varam atbrīvoties pašas. Ir jāiemācās sadzīvot ar savu ķermeni un jāmāk savas domas neitralizēt un nomierināt. Lielisks veids, kā sevi nomierināt un atpūsties, lai iekšējais stress, kuru nemaz varam nejust, pazūd, ir viegli elpošanas vingrinājumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vismaz piecas minūtes dienā izpildi elpošanas vingrinājumus, kas spēj nomierināt ne tikai tavu prātu, bet arī ķermeni. Mūzika ir ļoti labs instruments, lai aizgaiņātu sakrājušās dusmas un stresaino darba vidi. Ieklausoties mīļākajās dziesmas vārdos, varam aizmirst par skandāliem un nelaimēm. Kādi ir deviņi vienkārši veidi, kā atbrīvoties no stresa, skaties pievienotajā fotogalerijā.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl