Pozitīvām emocijām negatīvas sekas? Pagatavo zemeņu un upeņu masku

Komentāri
Pozitīvām emocijām negatīvas sekas? Pagatavo zemeņu un upeņu masku
FOTO:Angie Six, Flickr.com

Vispozitīvākās emocijas, kas gūtas trīs dienu ilgā festivālā, gan arī citur, aizraujoši un interesanti pavadīto brīvdienu iespaidi, protams, ceļ mūs spārnos vēl ilgu laiku. Taču nereti pēc jaudīgi pavadītām brīvdienām spogulis ir tas nelietis, kas liek atgriezties uz zemes. Tev ir ļoti veicies, ja turpat aiz durvīm ir piemājas dārziņš, kurā var salasīt dažādas ogas, un veikli pagatavot tonizējošu sejas masku.

Tonizējoša sejas maska no zemenēm

FOTO: Manuscrita, Flickr.com

FOTO: Manuscrita, Flickr.com

Zemenes balina ādu, padarot to gludu un zīdainu. Viena no visiedarbīgākajām maskām, ko vari pagatavot pati – zemeņu un skābā krējuma maska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Maskai nepieciešams: 

dažas nogatavojušās zemenes;
ēdamkarote skāba krējuma.

Maskas pagatavošana

Zemenes sasmalcini un sajauc ar krējumu. Uzklāj uz notīrītas sejas un kakla ādas. Noskalo ar siltu ūdeni pēc 20 minūtēm.

 

Atjaunojoša upeņu maska

FOTO: Karen Jackson, Flickr.com

FOTO: Karen Jackson, Flickr.com

Upenēs ir visvairāk dažādu vitamīnu. Īpaši daudz upenes satur C vitamīnu, kas veicina šūnu atjaunošanos un padarīs tavu sejas ādu starojošu. Upeņu maska atsvaidzina ādu un savelk poras. Pēc šīs maskas lietošanas neviens kolēģis pēc brīvdienām nevarēs tevi “pavilkt uz zoba”, ka izskaties mazliet sagurusi.

Maskai nepieciešams:

2 ēdamkarotes upeņu;
1 ēdamkarote kosmētiskā māla (vislabāk balto).

Maskas pagatavošana

Upenes samīci nelielā putriņā, pēc tam sajauc ar sauso mālu. Iegūto masu uzklāj uz notīrītas sejas un kakla ādas. Ar siltu ūdeni nomazgā pēc 20 minūtēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl