Populāri Latvijas stilisti dalās ar ieteikumiem rudens garderobes veidošanai

Pievienot komentāru
Populāri Latvijas stilisti dalās ar ieteikumiem rudens garderobes veidošanai
PUBLICITĀTES FOTO

Līdz ar rudens sezonas iestāšanos vadošie stila eksperti Aleksandrs Pavlovs, Dace Krieviņa-Bahmane un Anita Altmane atklāj rudens sezonas modes tendences.

Bēšā 50 nokrāsas!

”Bēšs tonis vienmēr bijis mana vājība – tas attiecas gan uz apģērbu, gan aksesuāriem,” atklāja stiliste un modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane.

Līdz ar laiku modes pasaulē krēmkrāsas popularitāte ir augusi, līdz šobrīd izcīnīts tāds kā triumfs – ierindojoties blakus melnajam un baltajam.

Veidojot tērpu komplektus, koptēlā var būt dažādas bēšā toņa nianses, ko stiliste iesaka atsvaidzināt ar košas krāsas akcentiem, kā sarkans, zils un dzeltens.

Ar vērienīgu šovu un slavenību klātbūtni tiek atklāta modes telpa

Miksēt atļauts! Atjautīgi savienoti pretpoli un pretstati.

Strīpas ar dzīvnieku rakstiem un austrumu apdrukas ar kādu īpašu akcentu – šosezon var kombinēt dažāda stila un izpildījuma apģērbus.

Modes eksperte un stiliste Anita Altmane uzsver, ka katra jaunā modes sezona nāk ar iedvesmas vilni, svaigām idejām un aktualitāšu akcentiem.

”Šī rudens bagātīgais tendenču sortiments ir spilgts piemērs tam, ka raibajā piedāvājumu klāstā būs lietas, kurās iemīlēties gan izsmalcinātas biznesa sievietes, gan zinošas modes dāmas. Aktuālu un modernu tēlu noteikti var raksturot caur atjautīgi savienotiem pretpoliem, tādēļ “zaļā gaisma” drosmīgām stilu kombinācijām,” tā Anita.

Klasika rotaļājas ar sportiskiem elementiem, un minimālisms draudzējas ar romantiskiem motīviem.

Jaudīga plecu līnija, eleganti grafiski raksti, stilu eklektika un košu krāsu eksplozija būs pa spēkam ikkatrai modes mīļotājai, kura vēlas atrast un izcelt tieši savu personību.

Bezrūpība un romantika pretstatā vīrišķīgām faktūrām.

Modes eksperts un tērpu dizainers Aleksandrs Pavlovs šosezon aicina kungus neapstāties un eksperimentēt ar savu ārējo stilu.

”Būt atšķirīgiem un interesantiem tagad ir aktuāli kā nekad agrāk, un to realizē ne tikai sievietes – to aktīvi dara arī mūsdienīgi vīrieši. Tumšajā, drūmajā rudens un ziemas sezonā rotaļīguma un bezrūpības piesitieni garderobē atvieglo vīrieša koptēlu,” tā Aleksandrs.

Dizainers iesaka savienot romantiskās, vieglās faktūras un krāsas ar vīrišķīgām detaļām un formām, tādējādi ļaujot izrauties no ikdienas pelēcīguma un vienveidības.